O Anlar - 1. Bölüm [Video]

28.06.2020

Voleybol tarihimizden akılda kalan anları konuşacağımız serinin ilk bölümünde, konuklarımız Simge Aköz ve Hande Baladın.

Vefat ve Başsağlığı

24.06.2020

Oyuncumuz Fatma Yıldırım’ın babasının vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Babalar Günü'nüz kutlu olsun!

20.06.2020

Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak, tüm babalarımızın Babalar Günü'nü en içten dileklerimizle kutlarız.

Vefat ve Başsağlığı

18.06.2020

İstanbul Bölgesi Uluslararası Voleybol Hakemlerimizden İlhami Şenyurt'un babasının vefat haberini üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Takımımıza gıda takviyesi sponsoru

16.06.2020

Eczacıbaşı İlaç Pazarlama’nın vitamin ve mineral ürünleri üreten markası Dynavit, 2020-2021 sezonunda, takımımızın gıda takviyesi sponsoru olacak.

Kulübümüzün koronavirüs taramasıyla ilgili açıklama

10.06.2020

Kulübümüzde A Takım, altyapı, teknik ve idari kadroya yapılan Covid-19 testlerinin tamamının negatif çıktığını kamuoyunun bilgisine sunarız.

Her zaman daha iyiye, #SonunaKadar!

Eczacıbaşı Spor Kulübü ailesi olarak, “Sonuna Kadar” (All The Way) sloganıyla yola çıktığımız 2019-2020 sezonunun ilk bölümünde, Spor Toto Şampiyonlar Kupası’nı kazandık ve tarihi bir başarıya imza atarak Dünya ikincisi olduk.

Mücadele etmekte olduğu üç kulvarda şampiyonluk hedefiyle yola devam eden takımımızla, binlerce kız çocuğuna voleybolla tanışma imkanı sunan Eczacıbaşı Spor Kulübü’nü dünyada kadın voleybolunun öncü kulüplerinden biri yapan altyapımız ve spor okullarımızla, desteğinizi arkamıza alarak sonuna kadar birlikte yürümeye hazırız.

FİKSTÜR

SON KARŞILAŞMA
Eczacıbaşı VitrA
Yeşilyurt Spor Kulübü
Kupa Voley 27 Mart 2020 TRT Spor 2
FİKSTÜR

Altyapı

Altyapı

Geleceğin Yıldızları

Çalışmalarımızı alt yapılarda yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere başlattığımız Geleceğe Smaç Projesi kapsamında tüm kampüslerimizde altyapı sporcu seçmelerini başlatıyoruz.

Hemen Başvur

Öne Çıkan Video

Bir kez daha

E-BÜLTEN