HABERLER

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri 2. Geliş...

Eczacıbaşı Spor Kulübü, geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere başlattığı Geleceğe Smaç projesi kapsamında tü...
Detaylar için tıklayınız.

Reşat Yazıcıoğulları Eczacıbaşı Geleceğe Smaç...

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün alt yapı çalışmalarını yaygınlaştırmak üzere başlattığı Geleceğe Smaç projesinin Te...
Detaylar için tıklayınız.

2017-2018 Vestel Venüs Sultanlar Ligi

2017-2018 Vestel Venüs Sultanlar Ligi fikstürü, Ankara'da düzenlenen kura çekiminde belirlendi.
Detaylar için tıklayınız.

Efsane kaptanlarımızdan Hülya Erçin’i kaybett...

Ailesine, sevenlerine ve tüm voleybol camiasına başsağlığı diliyoruz.
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA’nın teknik ekibi belli oldu

2017-2018 sezonu öncesi teknik ekip kadrosunda değişikliğe giden Eczacıbaşı VitrA’da görev alacak antrenörler ...
Detaylar için tıklayınız.
2015 CEV Denizbank Voleybol Şampiyonlar Ligi
  • Puan Durumu
  • D Grubu-TakımlarOGMAVP
    1.Eczacıbaşı VitrA 6 5 1 15 6 15
    2.Volero ZÜRICH 6 5 1 16 6 14
    3.Omichka OMSK 6 2 4 9 13 7
    4.Impel WROCLAW 6 0 6 3 18 0
  • Maç Programı ve Sonuçları
  • Tarih Saat TV Salon Ev Sahibi Takım Konuk Takım Sonuç İstatistik
    12.11.2014 17:00 NTV Spor Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Omichka OMSK 3-0 (25-18/25-18/25-23)
    25.11.2014 20:00 NTV Spor Hala "Orbita" Wroclaw Polonya Impel Wroclaw Eczacıbaşı VitrA 0-3 (29-31/16-25/21-25)
    11.12.2014 21:00 NTV Spor Saalsporthalle Zürih İsviçre Volero Zürich Eczacıbaşı VitrA 1-3 (25-20/23-25/16-25/25-27)
    13.01.2015 17:00 NTV Spor Smart Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Volero Zürich 0-3 (23-25/22-25/16-25)
    22.01.2015 17:00 NTV Spor Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Impel Wroclaw 3-1 (25-19/21-25/25-10/25-16)
    28.01.2015 15:00 NTV Spor Athletic Concert Complex V. Blinov OMSK Rusya Omichka OMSK Eczacıbaşı VitrA 1-3 (16-25/25-23/16-25/19-25)
    10.02.2015 18:00 (Local) NTV Spor (20:00) PO12_Sport Centrum Prostejov (CZE) Agel Prostejov Eczacibasi VitrA  1-3 (25-18/15-25/14-25/21-25)
    18.02.2015 16:30 (Local) NTV Spor Smart PO12_Burhan Felek Istanbul (TUR) Eczacibasi VitrA Agel Prostejov 3-0 (25-14/25-14/25-19)
    05.03.2015 17:30 NTV Spor PO6_Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Volero Zürich 3-0 (25-21/25-19/25-22)
    12.03.2015 21:00 (TSİ) NTV Spor Smart PO6_Saalsporthalle Zürih Volero Zürich Eczacıbaşı VitrA 3-1 (25-23/24-26/29-27/25-19/Altın set-12-15)  
    04.04.2015 16:00 (TSİ) NTV Spor F4_Azoty Arena Szczecin Chemik Police Unendo Yamamay Busto Arsizio 0-3 (21-25/25-27/21-25)  
    04.04.2015 19:00 (TSİ)

    NTV Spor

    F4_Azoty Arena Szczecin Eczacıbaşı VitrA Vakıfbank 3-1 (25-22/16-25/25-22/25-22)  
    05.04.2015 16:00 (TSİ) NTV Spor Smart F4_Azoty Arena Szczecin VakıfBank Chemik Police 3-0 (25-19/25-21/25-17)  
    05.04.2015 19:00 (TSİ) NTV Spor F4_Azoty Arena Szczecin Eczacıbaşı VitrA Unendo Yamamay Busto Arsizio 3-0 (25-22/25-20/25-21)  

     

  • Statü
  • Yarışma Sistemi 2015 Sezonu

    Lig Etabı (20 Takım)

    A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu
    Dinamo Kazan Rusya Fenerbahçe Dinamo Moscow Rusya Eczacıbaşı VitrA Vakıfbank
    Rabita Bakü Azerbaycan Azeryol Bakü Azerbaycan Unendo Yamamay Busto Arsizio İtalya Omichka OMSK Region Rusya Nordmeccanica Piacenza İtalya
    Chemik Police Polonya Nantes VB Fransa Dresdner SC Almanya Impel Wroclaw Polonya RC Cannes Fransa
    Agel Prostejov Çek Cumhuriyeti Stiinta Bacau Romanya LP Salo  Finlandiya Volero Zürich İsviçre Partizan Vizura Beograd Sırbistan

    • 5 grup var.

    • Takımlar birbirleriyle deplasmanlı lig usulü karşılaşır.

    • Her takım üç maçı evinde, üç maçı deplasmanda oynar.

    • Toplamda 60 maç yapılır.

    • Birinci ve ikinciler ile en iyi iki üçüncü takım tur atlar.

    • Lig etabı sırasında CEV dörtlü finali almak isteyen takımlarla görüşür. Lig etabı sonunda dörtlü final organizatörü belirlenir ve organizatör doğrudan dörtlü finale çıkar. 12'ye kalan takımlardan biriyse , en iyi puana sahip bir diğer üçüncü takım organizatörle yer değiştirir.

    • Gruplardaki en iyi puana sahip üçüncülerden dört takım 2014 CEV Volleyball Cup’ta Challenge etabına gider.

    • En kötü puana sahip üçüncü ile dördüncü takımlar yarışmadan elenir

    Playoff (12 Takım)

    • 12 ve altı takımlı playofflar ve dörtlü final için kura çekilir.

    • İki maç oynanır.

    • Takımlar bir maçı evinde, bir maçı deplasmanda yapar.

    • Bu etapta toplam 12 maç yapılır.

    • Playoff maçlarının galibi bir sonraki etaba çıkar.

    • Kaybedenler elenir.

    Playoff (6 Takım)

    • İki maç oynanır.

    • Takımlar bir maçı evinde, bir maçı deplasmanda yapar.

    • Bu etapta toplam altı maç yapılır.

    • Bu etabın galipleri dörtlü finale çıkar.

    • Kaybedenler elenir.

    Dörtlü Final

    • 6 Takımlı playoff etabının kazananları ve dörtlü final organizatörü yarı finalde eşleşir.

    • Bu etabın maçları iki gün üst üste (yarı final ve final) yapılır.

    • Bu etapta toplam dört maç yapılır.

    • Yarı finalde kaybedenler üçüncülük/dördüncülük maçını,

    • Kazananlar birincilik/ikincilik maçını yapar.