HABERLER

Geleceğin Yıldızlarını Arıyoruz!

Çalışmalarımızı alt yapılarda yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlar...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, evinde galip!

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 16. Hafta mücadelesinde Halkbank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA, karşılaşmadan 3-1 ...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale’den 3 puanla dönü...

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 15. Hafta mücadelesinde Çanakkale Belediyespor’a konuk olan Eczacıbaşı VitrA, depl...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, 3 puanı kaptı!

Şampiyonlar Ligi grup etabında dördüncü maçını oynayan Eczacıbaşı VitrA, İstanbul’da konuk ettiği Uralochka-NT...
Detaylar için tıklayınız.

1. Gelişim Takımları Turnuvasını Tamamladık

İstanbul ve Bursa kampüslerimizde çalışan Minik ve Küçük kız takımlarımız ile misafir takımların katıldığı 1. ...
Detaylar için tıklayınız.

MAÇ TAKVİMİ

Vakıfbank - Eczacıbaşı VitrA

22.02.2017, 19:00, Vakıfbank Spor Sarayı
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA-Galatasaray

25.02.2017, 16:00, Eczacıbaşı Spor Salonu
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA-Dresdner SC

28.02.2017, 16:30, Burhan Felek V.S.
Detaylar için tıklayınız.

Seramiksan-Eczacıbaşı VitrA

05.03.2017, 13:00, Turgutlu Manisa
Detaylar için tıklayınız.
2016 CEV Denizbank Voleybol Şampiyonlar Ligi
  • Puan Durumu
  • C Grubu-TakımlarOGMA.S.V.S.PUAN
    1. Pomi Casalmaggiore 6 4 2 16 10 13
    2. Eczacıbaşı VitrA 6 4 2 15 10 11
    3. Chemik Police 6 4 2 13 9 11
    4. Agel Prostejov 6 0 6 3 18 1
  • Maç Programı ve Sonuçları
  • 9TarihSaatTVSalonEv Sahibi TakımKonuk TakımSonuçİstatistik
    27.10.2015 17:00 D-Smart Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Pomi CASALMAGGIORE 2-3 (22-25/18-25/25-13/27-25/11-15)
    10.11.2015 18:00 D-Smart Prostejov Çek Cumhuriyeti Agel PROSTEJOV Eczacıbaşı VitrA 0-3 (21-25/23-25/22-25)
    26.11.2014 17:00 D-Smart Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Chemik POLICE 3-0 (25-22/25-18/26-24)
    10.12.2015 19:00 D-Smart Szczecin Polonya Chemik POLICE Eczacıbaşı VitrA 3-1 (25-22/25-19/25-27/25-21)
    19.01.2016 17:00 D-Smart Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Agel PROSTEJOV 3-2 (25-21/18-25/22-25/28-26/15-12)
    27.01.2016 21:30 D-Smart Casalmaggiore İtalya Pomi CASALMAGGIORE Eczacıbaşı VitrA 2-3 (25-23/25-20/18-25/22-25/8-15)
    Playoff 12 etabı
    10.02.2016 19:00 D-Smart Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA VakıfBank 2-3 (25-27/25-18/25-10/14-25/10-15)
    24.02.2016 19:00 D-Smart Burhan Felek İstanbul VakıfBank Eczacıbaşı VitrA 0-3 (21-25/23-25/22-25)

     

    X
    X
    X
    X
    X
  • Yarışma Sistemi 2016 Sezonu
  • Yarışma Sistemi 2016 Sezonu

    Lig Etabı (24 Takım)

    A Grubu B Grubu C Grubu D Grubu E Grubu F Grubu
    Dinamo Kazan Rusya VakifBank ISTANBUL (TUR) Eczacibasi VitrA ISTANBUL (TUR) Uralochka-NTMK EKATERINBURG (RUS) Fenerbahce SK ISTANBUL (TUR) Dinamo MOSCOW (RUS)
    Lokomotiv BAKU (AZE) PGE Atom Trefl SOPOT (POL) Chemik POLICE (POL), RC CANNES (FRA) Telekom BAKU (AZE) Rocheville LE CANNET (FRA)
    Allianz MTV STUTTGART (GER) Igor Gorgonzola NOVARA (ITA) Pomì CASALMAGGIORE (ITA) Volero ZÜRICH (SUI) DRESDNER SC (GER) CS Volei Alba BLAJ (ROU)
    Azerrail BAKU (AZE) Calcit KAMNIK (SLO) Agel PROSTEJOV (CZE) Vizura BEOGRAD (SRB) Impel WROCLAW (POL) Nordmeccanica PIACENZA (ITA)

    • 6 grup var.

    • Takımlar birbirleriyle deplasmanlı lig usulü karşılaşır.

    • Her takım üç maçı evinde, üç maçı deplasmanda oynar.

    • Toplamda 72 maç yapılır.

    • Birinci ve ikinciler toplamda 12 takım tur atlar.

    • Lig etabı sırasında CEV dörtlü finali almak isteyen takımlarla görüşür. Lig etabı sonunda dörtlü final organizatörü belirlenir ve organizatör doğrudan dörtlü finale çıkar. 12'ye kalan takımlardan biriyse, en iyi puana sahip üçüncü sıradaki takımlardan biri organizatörle yer değiştirir.

    • Gruplardaki en iyi puana sahip üçüncülerden dört takım 2016 CEV Volleyball Cup’ta Challenge etabına gider.

    • En kötü puana sahip üçüncü ile dördüncü takımlar yarışmadan elenir

    Playoff (12 Takım)

    • 12 ve altı takımlı playofflar ve dörtlü final için kura çekilir.

    • İki maç oynanır.

    • Takımlar bir maçı evinde, bir maçı deplasmanda yapar.

    • Bu etapta toplam 12 maç yapılır.

    • Kazananlar Playoff 6 etabına yükselir.

    • Kaybedenler elenir.

    Playoff (6 Takım)

    • İki maç oynanır.

    • Takımlar bir maçı evinde, bir maçı deplasmanda yapar.

    • Bu etapta toplam altı maç yapılır.

    • Bu etabın galipleri dörtlü finale çıkar.

    • Kaybedenler elenir.

    Dörtlü Final

    • 6 Takımlı playoff etabının kazananları ve dörtlü final organizatörü yarı finalde eşleşir.

    • Bu etabın maçları iki gün üst üste (yarı final ve final) yapılır.

    • Bu etapta toplam dört maç yapılır.

    • Yarı finalde kaybedenler bronz madalya için,

    • Kazananlar altın madalya için mücadele eder.