HABERLER

Eczacıbaşı Geleceğe Smaç Kampüsleri 2. Geliş...

Eczacıbaşı Spor Kulübü, geleceğin yıldızlarını keşfetmek üzere başlattığı Geleceğe Smaç projesi kapsamında tü...
Detaylar için tıklayınız.

Reşat Yazıcıoğulları Eczacıbaşı Geleceğe Smaç...

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün alt yapı çalışmalarını yaygınlaştırmak üzere başlattığı Geleceğe Smaç projesinin Te...
Detaylar için tıklayınız.

2017-2018 Vestel Venüs Sultanlar Ligi

2017-2018 Vestel Venüs Sultanlar Ligi fikstürü, Ankara'da düzenlenen kura çekiminde belirlendi.
Detaylar için tıklayınız.

Efsane kaptanlarımızdan Hülya Erçin’i kaybett...

Ailesine, sevenlerine ve tüm voleybol camiasına başsağlığı diliyoruz.
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA’nın teknik ekibi belli oldu

2017-2018 sezonu öncesi teknik ekip kadrosunda değişikliğe giden Eczacıbaşı VitrA’da görev alacak antrenörler ...
Detaylar için tıklayınız.
2017 CEV Denizbank Voleybol Şampiyonlar Ligi
  • Maç Programı ve Sonuçları
  • TarihSaatTVSalonEv Sahibi TakımKonuk TakımSonuç
    01.11.2016  19:00  SmartSpor Plovdiv/Bulgaristan Maritza Plovdiv Eczacıbaşı VitrA 0-3 (13-25,13-25,19-25) 
    05.11.2016 17:00  SmartSpor Burhan Felek İstanbul  Eczacıbaşı VitrA Maritza Plovdiv  3-0 (25-16,25-15,25-19)
    15.11.2016  19:00 SmartSpor Minsk/Belarus Minchanka Minsk Eczacıbaşı VitrA  

    1-3 (22-25,25-21,11-25,19-25)

    19.11.2016 17:00  SmartSpor Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Minchanka Minsk  3-0 (25-14,28-26,25-19)

      

    D GRUBU
    14.12.2016 21:00 SmartSpor Margon Arena Dresden Dresdner SC Eczacıbaşı VitrA 0-3 (17-25, 11-25, 21-25) 
     10.01.2017 17:00  SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA VakıfBank  

    2-3 (21-25,21-25,25-21,25-20,10-15)

    24.01.2017 17:00 SmartSpor Divs Uralochka Ekaterinburg Uralochka-NTMK Ekaterinburg Eczacıbaşı VitrA  0-3 (11-25,24-26,24-26)
     08.02.2017 16:30  SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Uralochka-NTMK Ekaterinburg  3-1 (25-16,26-24,25-27,25-16)
    22.02.2017 19:00 SmartSpor Vakıfbank Spor Sarayı VakıfBank Eczacıbaşı VitrA 3-1 (25-21,25-14,21-25,25-15) 
    28.02.2017  16:30 SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Dresdner SC

    3-1(25-15,19-25,25-22,25-18)

     

    PLAYOFF 6
    23.03.2017 18:00 SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Fenerbahçe

    2-3 (25-16,22-25,19-25,25-21,12-15) 

    4.04.2017 19:00 SmartSpor Burhan Felek V.S. Fenerbahçe Eczacıbaşı VitrA

    1-3 (31-29,14-25,25-27,23-25)

     

    Dörtlü Final
    22.04.2017 18:00 SmartSpor Palaverde Villorba Vakıfbank Eczacıbaşı VitrA

    3-0 (25-20,26-24,25-22) 

    23.04.2017 16:00 SmartSpor Palaverde Villorba Dinamo Moskova Eczacıbaşı VitrA

    1-3 (19-25,25-19,23-25,22-25)