HABERLER

Eczacıbaşı VitrA, ilk maçında galip!

Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin açılış haftasında Beylikdüzü Voleybol İhtisas ile deplasmanda karşılaşan Eczac...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, Beylikdüzü'ne konuk oluyor

Yeni sezona genç ve dinamik bir kadroyla çıkmaya hazırlanan Eczacıbaşı VitrA, Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin ...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, turnuvada namağlup!

Galatasaray Voleybol Turnuvası'nın son gününde Seramiksan'ı 3-2 mağlup eden Eczacıbaşı VitrA, sezon öncesi ilk...
Detaylar için tıklayınız.

Esra ve Gülden’den “Son Manşet, Son Smaç”

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün efsane oyuncuları Esra Gümüş Kırıcı ve Gülden Kayalar Kuzubaşıoğlu, “Son Manşet, So...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA sezonu açtı!

Türk ve dünya voleybolunun yıldız isimlerinin yer aldığı kadrosuna, genç ve gelecek vaadeden oyuncuları da kat...
Detaylar için tıklayınız.

MAÇ TAKVİMİ

Eczacıbaşı VitrA - Beşiktaş

21 Ekim 2017, 16:00, Eczacıbaşı Spor Salonu
Detaylar için tıklayınız.
2017 CEV Denizbank Voleybol Şampiyonlar Ligi
  • Maç Programı ve Sonuçları
  • TarihSaatTVSalonEv Sahibi TakımKonuk TakımSonuç
    01.11.2016  19:00  SmartSpor Plovdiv/Bulgaristan Maritza Plovdiv Eczacıbaşı VitrA 0-3 (13-25,13-25,19-25) 
    05.11.2016 17:00  SmartSpor Burhan Felek İstanbul  Eczacıbaşı VitrA Maritza Plovdiv  3-0 (25-16,25-15,25-19)
    15.11.2016  19:00 SmartSpor Minsk/Belarus Minchanka Minsk Eczacıbaşı VitrA  

    1-3 (22-25,25-21,11-25,19-25)

    19.11.2016 17:00  SmartSpor Burhan Felek İstanbul Eczacıbaşı VitrA Minchanka Minsk  3-0 (25-14,28-26,25-19)

      

    D GRUBU
    14.12.2016 21:00 SmartSpor Margon Arena Dresden Dresdner SC Eczacıbaşı VitrA 0-3 (17-25, 11-25, 21-25) 
     10.01.2017 17:00  SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA VakıfBank  

    2-3 (21-25,21-25,25-21,25-20,10-15)

    24.01.2017 17:00 SmartSpor Divs Uralochka Ekaterinburg Uralochka-NTMK Ekaterinburg Eczacıbaşı VitrA  0-3 (11-25,24-26,24-26)
     08.02.2017 16:30  SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Uralochka-NTMK Ekaterinburg  3-1 (25-16,26-24,25-27,25-16)
    22.02.2017 19:00 SmartSpor Vakıfbank Spor Sarayı VakıfBank Eczacıbaşı VitrA 3-1 (25-21,25-14,21-25,25-15) 
    28.02.2017  16:30 SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Dresdner SC

    3-1(25-15,19-25,25-22,25-18)

     

    PLAYOFF 6
    23.03.2017 18:00 SmartSpor Burhan Felek V.S. Eczacıbaşı VitrA Fenerbahçe

    2-3 (25-16,22-25,19-25,25-21,12-15) 

    4.04.2017 19:00 SmartSpor Burhan Felek V.S. Fenerbahçe Eczacıbaşı VitrA

    1-3 (31-29,14-25,25-27,23-25)

     

    Dörtlü Final
    22.04.2017 18:00 SmartSpor Palaverde Villorba Vakıfbank Eczacıbaşı VitrA

    3-0 (25-20,26-24,25-22) 

    23.04.2017 16:00 SmartSpor Palaverde Villorba Dinamo Moskova Eczacıbaşı VitrA

    1-3 (19-25,25-19,23-25,22-25)