HABERLER

Çeyrek finalde rakip Çanakkale Belediyespor

Vestel Venüs Sultanlar Ligi'nde normal sezonu Beşiktaş galibiyetiyle kapatan Eczacıbaşı VitrA'nın playoff çeyr...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA evinde galip!

Eczacıbaşı VitrA, lig etabının son haftasında rakibi Beşiktaş’ı 3-1 mağlup etti.
Detaylar için tıklayınız.

Şampiyonlar Ligi’nde derbi heyecanı

CEV Voleybol Şampiyonlar Ligi Playoff 6 etabında, bir kez daha iki Türk takımı karşı karşıya geliyor.
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA’dan 3 puan!

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 21. Hafta mücadelesinde Sarıyer Belediyespor’a konuk olan Eczacıbaşı VitrA, sahada...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA zorlanmadı

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 20. Hafta mücadelesinde Eczacıbaşı VitrA, Nilüfer Belediyespor’u 3-0 mağlup etti.
Detaylar için tıklayınız.

MAÇ TAKVİMİ

Çanakkale Bld. - Eczacıbaşı VitrA

29.03.2017, 16:00, Çanakkale Anafartalar
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA - Çanakkale Bld.

31.03.2017, 16:00, Eczacıbaşı Spor Salonu
Detaylar için tıklayınız.

Fenerbahçe - Eczacıbaşı VitrA

04.04.2017, 19:00, Burhan Felek V.S.
Detaylar için tıklayınız.
HABERLER
2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası maç programı belli oldu!

 

Dünya Kulüpler’in son şampiyonu Eczacıbaşı VitrA, 18-23 Ekim tarihleri arasında Manila Filipinler’de düzenlenecek olan 2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda A Grubu’nda mücadele edecek. Eczacıbaşı VitrA’nın gruptaki rakipleri sırasıyla; Pomi Casalmaggiore, Rexona Ades Rio, PSL Manila oldu.

2016-2017 kadrosunu Brezilyalı orta oyuncu Thaísa Menezes, Rus smaçör Tatiana Kosheleva, Sırp yıldız pasör Maja Ognjenovic ve Amerikalı orta oyuncu Rachael Adams gibi yıldızlarla güçlendiren Eczacıbaşı VitrA, 18-23 Ekim tarihlerinde, Manila’da düzenlenen FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda ikinci kez sahneye çıkacak. 

2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda sekiz takım iki ayrı grupta mücadele edecek. A Grubu’nda; Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın son şampiyonu Eczacıbaşı VitrA ile birlikte, 2015-2016 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Pomi Casalmaggiore İtalya, 2016 Güney Amerika şampiyonu Rexona Ades Rio Brezilya, ev sahibi ve Filipinler Süper Ligi’nin “All-star” takımı PSL Manila olurken, B Grubu’nda; VakıfBank (wild kart/özel davet), Volero Zürih İsviçre (wildkart/özel davet), Hijamitsu Springs Kobe Japonya (wild kart/özel davet) ve Asya şampiyonu Bangkok Glass Tayland yer alıyor.

Grup maçlarından sonra, yarı final ile final maçları yapılacak ve 2016’nın Dünya Kulüpler Şampiyonu belirlenecek.

2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası maç programı:

Maç salonu: Asya Arena Manila

Grup Maçları:

18 Ekim 2016, 10:00, B/1, VakıfBank-Hijamitsu Springs Kobe
18 Ekim 2016, 13:00, B/2, Volero Zürih-Bangkok Glass
18 Ekim 2016, 16:30, A/3, Pomi Casalmaggiore-Eczacıbaşı VitrA
18 Ekim 2016, 19:30, A/4, PSL Manila-Rexona Ades Rio
19 Ekim 2016, 16:30, B/5, Volero Zürih-Hijamitsu Springs Kobe
19 Ekim 2016, 19:30, A/6, Pomi Casalmaggiore-Rexona Ades Rio
20 Ekim 2016, 10:00, B/7, Bangkok Glass-Hijamitsu Springs Kobe
20 Ekim 2016, 13:00, A/8, Rexona Ades Rio-Eczacıbaşı VitrA
20 Ekim 2016, 16:30, B/9, Volero Zürih-VakıfBank
20 Ekim 2016, 19:30, A/10, PSL Manila-Pomi Casalmaggiore
21 Ekim 2016, 16:00, B/11, VakıfBank-Bangkok Glass
21 Ekim 2016, 19:00, A/12, PSL Manila-Eczacıbaşı VitrA

Yarı Final ve Final Maçları:

22 Ekim 2016, 10:00, 13, A Grubu 3.sü-B Grubu 4.sü
22 Ekim 2016, 13:00, 14, A Grubu 1.si-B Grubu 2.si
22 Ekim 2016, 16:30, 15, B Grubu 3.sü-A Grubu 4.sü
22 Ekim 2016, 19:30, 16, B Grubu 1.si-A Grubu 2.si
23 Ekim 2016, 10:00, 17, 15 No'lu maçın kazananı-13 No'lu maçın kazananı
23 Ekim 2016, 13:00, 18, 16 No'lu maçın kaybedeni-14 No'lu maçın kaybedeni
23 Ekim 2016, 16:00, 19, 15 No'lu maçın kaybedeni-13 No'lu maçın kaybedeni
23 Ekim 2016, 19:00, 20, 14 No'lu maçın kazananı-16 No'lu maçın kazananı