HABERLER

Eczacıbaşı VitrA’nın teknik ekibi belli oldu

2017-2018 sezonu öncesi teknik ekip kadrosunda değişikliğe giden Eczacıbaşı VitrA’da görev alacak antrenörler ...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA'nın rakibi VC Oudegem

CEV Cup kuraları çekildi.
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı’nda performans Prof. José Inácio’y...

Kurulan Performans Bölümü’nün başına, dünya çapında bir isim getirildi
Detaylar için tıklayınız.

Teşekkürler

Teknik ekibimizle ilgili bilgilendirme
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı, Alper Hamurcu ile yollarını ayırd...

Teşekkürler Alper Hamurcu
Detaylar için tıklayınız.
HABERLER
2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası maç programı belli oldu!

 

Dünya Kulüpler’in son şampiyonu Eczacıbaşı VitrA, 18-23 Ekim tarihleri arasında Manila Filipinler’de düzenlenecek olan 2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda A Grubu’nda mücadele edecek. Eczacıbaşı VitrA’nın gruptaki rakipleri sırasıyla; Pomi Casalmaggiore, Rexona Ades Rio, PSL Manila oldu.

2016-2017 kadrosunu Brezilyalı orta oyuncu Thaísa Menezes, Rus smaçör Tatiana Kosheleva, Sırp yıldız pasör Maja Ognjenovic ve Amerikalı orta oyuncu Rachael Adams gibi yıldızlarla güçlendiren Eczacıbaşı VitrA, 18-23 Ekim tarihlerinde, Manila’da düzenlenen FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda ikinci kez sahneye çıkacak. 

2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda sekiz takım iki ayrı grupta mücadele edecek. A Grubu’nda; Dünya Kulüpler Şampiyonası’nın son şampiyonu Eczacıbaşı VitrA ile birlikte, 2015-2016 Avrupa Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Pomi Casalmaggiore İtalya, 2016 Güney Amerika şampiyonu Rexona Ades Rio Brezilya, ev sahibi ve Filipinler Süper Ligi’nin “All-star” takımı PSL Manila olurken, B Grubu’nda; VakıfBank (wild kart/özel davet), Volero Zürih İsviçre (wildkart/özel davet), Hijamitsu Springs Kobe Japonya (wild kart/özel davet) ve Asya şampiyonu Bangkok Glass Tayland yer alıyor.

Grup maçlarından sonra, yarı final ile final maçları yapılacak ve 2016’nın Dünya Kulüpler Şampiyonu belirlenecek.

2016 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası maç programı:

Maç salonu: Asya Arena Manila

Grup Maçları:

18 Ekim 2016, 10:00, B/1, VakıfBank-Hijamitsu Springs Kobe
18 Ekim 2016, 13:00, B/2, Volero Zürih-Bangkok Glass
18 Ekim 2016, 16:30, A/3, Pomi Casalmaggiore-Eczacıbaşı VitrA
18 Ekim 2016, 19:30, A/4, PSL Manila-Rexona Ades Rio
19 Ekim 2016, 16:30, B/5, Volero Zürih-Hijamitsu Springs Kobe
19 Ekim 2016, 19:30, A/6, Pomi Casalmaggiore-Rexona Ades Rio
20 Ekim 2016, 10:00, B/7, Bangkok Glass-Hijamitsu Springs Kobe
20 Ekim 2016, 13:00, A/8, Rexona Ades Rio-Eczacıbaşı VitrA
20 Ekim 2016, 16:30, B/9, Volero Zürih-VakıfBank
20 Ekim 2016, 19:30, A/10, PSL Manila-Pomi Casalmaggiore
21 Ekim 2016, 16:00, B/11, VakıfBank-Bangkok Glass
21 Ekim 2016, 19:00, A/12, PSL Manila-Eczacıbaşı VitrA

Yarı Final ve Final Maçları:

22 Ekim 2016, 10:00, 13, A Grubu 3.sü-B Grubu 4.sü
22 Ekim 2016, 13:00, 14, A Grubu 1.si-B Grubu 2.si
22 Ekim 2016, 16:30, 15, B Grubu 3.sü-A Grubu 4.sü
22 Ekim 2016, 19:30, 16, B Grubu 1.si-A Grubu 2.si
23 Ekim 2016, 10:00, 17, 15 No'lu maçın kazananı-13 No'lu maçın kazananı
23 Ekim 2016, 13:00, 18, 16 No'lu maçın kaybedeni-14 No'lu maçın kaybedeni
23 Ekim 2016, 16:00, 19, 15 No'lu maçın kaybedeni-13 No'lu maçın kaybedeni
23 Ekim 2016, 19:00, 20, 14 No'lu maçın kazananı-16 No'lu maçın kazananı