Avrupa Profesyonel Voleybol Kulüpleri Birliği kuruldu

07 Kasım 2018

Avrupa’da profesyonel Spor Kulüplerinin arasındaki ilişkileri güçlendirmek amacıyla oluşturulan Avrupa Profesyonel Voleybol Kulüpleri Birliği (ACPV), 7 Kasım 2018 Çarşamba günü Fransa’nın Cannes şehrinde resmi olarak kuruldu. ACPV’nin Genel Müdürü eski Sırp milli voleybolcu Ivan Miljković olurken, Birliğin ilk üyeleri Türkiye’den Eczacıbaşı VitrA ve Galatasaray, Romanya’dan CSM Volley Alba Blaj, Polonya’dan Grot Budowlani Łódź ve Polonya Kulüpler Birliği, Sırbistan’dan Partizan Belgrade, Bulgaristan’dan Maritza Plovdiv, Fransa’dan RC Cannes ve Volero Le Cannet, Rusya’dan Uralochka Jekaterinburg ve İsviçre’den VBC züri unterland olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Playoff Finalleri maç programı belli oldu

19.04.2019

2018-19 Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde final serisinin başlamasına sadece beş gün kaldı! Eşleşme öncesi maç programıyla ilgili detaylı bilgiye göz atalım.

Türkiye Milli Takımı geniş kadrosunda Eczacıbaşı VitrA’dan sekiz oyuncu

18.04.2019

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin bitmesiyle birlikte takımımızdan geniş kadroya seçilen beş isim, Milli Takım Faaliyetleri kapsamında yapılacak olan çalışmalarda yer alacak.

Playoff'larda "Yarı Final" Bölümü [Video]

14.04.2019

Sezonun son bölümü için artık gün sayarken, Vestel Venus Sultanlar Ligi playoff'larında Galatasaray HDI Sigorta ile karşılaştığımız yarı final serisini hatırlayalım.

E-BÜLTEN