HABERLER

Geleceğin Yıldızlarını Arıyoruz!

Çalışmalarımızı alt yapılarda yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlar...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, evinde galip!

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 16. Hafta mücadelesinde Halkbank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA, karşılaşmadan 3-1 ...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, Çanakkale’den 3 puanla dönü...

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 15. Hafta mücadelesinde Çanakkale Belediyespor’a konuk olan Eczacıbaşı VitrA, depl...
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA, 3 puanı kaptı!

Şampiyonlar Ligi grup etabında dördüncü maçını oynayan Eczacıbaşı VitrA, İstanbul’da konuk ettiği Uralochka-NT...
Detaylar için tıklayınız.

1. Gelişim Takımları Turnuvasını Tamamladık

İstanbul ve Bursa kampüslerimizde çalışan Minik ve Küçük kız takımlarımız ile misafir takımların katıldığı 1. ...
Detaylar için tıklayınız.

MAÇ TAKVİMİ

Vakıfbank - Eczacıbaşı VitrA

22.02.2017, 19:00, Vakıfbank Spor Sarayı
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA-Galatasaray

25.02.2017, 16:00, Eczacıbaşı Spor Salonu
Detaylar için tıklayınız.

Eczacıbaşı VitrA-Dresdner SC

28.02.2017, 16:30, Burhan Felek V.S.
Detaylar için tıklayınız.

Seramiksan-Eczacıbaşı VitrA

05.03.2017, 13:00, Turgutlu Manisa
Detaylar için tıklayınız.
HABERLER
Eczacıbaşı VitrA, 3 puanı kaptı!

 

Şampiyonlar Ligi grup etabında dördüncü maçını oynayan Eczacıbaşı VitrA, İstanbul’da konuk ettiği Uralochka-NTMK’yi 3-1 mağlup etti.

Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanan karşılaşmada Adams, Büşra ve Kosheleva 3’er blok yaparken, Eczacıbaşı VitrA toplamda 11 blok yaptı.

Bu galibiyetle D Grubu’ndaki puanını 10’a çıkaran Turuncu-Beyazlılar, 22 Şubat’ta Vakıfbank’a konuk olacak.

Eczacıbaşı VitrA - Uralochka-NTMK Ekaterinburg: 3-1

Salon: Burhan Felek Voleybol Salonu

Hakemler: Maciej Twardowski (POL-Polonya), David Fernandez Fuentes (ESP-İspanya)

Eczacıbaşı VitrA: Ognjenovic, Larson, Büşra, Boskovic, Kosheleva, Adams, (Gülden (L), Neslihan, Nilay, Simge, Hande).

Uralochka-NTMK Ekaterinburg: Kurilo, Babeshina, Irisova, Klimets, Parubets, Evdokimova, Karpol Jr. (L).

Setler: 3-1 (25-16,26-24,25-27,25-16)

Süre:  103 dakika (23', 29', 28', 23')