Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü | 10 Ekim

10 Ekim 2018

2018-19 sezonu kapsamında yoğun bir hazırlık döneminden geçen Eczacıbaşı VitrA, günü çift idmanla tamamladı.

Baş antrenörümüz Marco Motta ile çalışan ilk grupta, pasörlerimiz Gamze Kılıç ve Ezgi Dilik güne çabukluk geliştirici pasör egzersizleriyle başlarken, orta oyuncularımız Büşra Kılıçlı ve Merve Atlıer de blok ve pas çalışmalarıyla top antrenmanını tamamladı. Teknik çalışmalardan sonra Gamze, Ezgi, Büşra ve Merve, kondisyonerimiz Lenifran de Matos Santos’la halter idmanına geçti. Takımımızın diğer oyuncuları Dilara Bağcı, Güldeniz Önal ve Gözde Yılmaz ise halter programı sonrası servis karşılama ağırlıklı top antrenmanıyla günün ilk yarısını tamamladı.

Akşam idmanını file üstü çalışmalarla geçiren takımımız, blok ve file üstü oyun ağırlıklı bir programla günü bitirdi.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Eczacıbaşı VitrA, Avrupa'da Çeyrek Finali garantiledi

20.02.2019

2019 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu beşinci maçında Uralochka-NTMK takımına konuk olan Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-2 galip ayrıldı. Bu sonuçla turuncu beyazlılar, son maç öncesi grup lideri olarak Çeyrek Final’e yükselmeyi garantiledi.

Kaptanımız Jordan, Uralochka galibiyetini değerlendirdi [Video]

20.02.2019

Aldığı 16 sayıyla beş setlik Uralochka galibiyetinde takımına büyük katkı sağlayan kaptanımız Jordan maçı değerlendirdi.

Eczacıbaşı VitrA, Rusya'ya gitti

19.02.2019

Eczacıbaşı VitrA, 2019 CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu beşinci maçında Uralochka-NTMK takımıyla karşılaşmak için Rusya’nın Ekaterinburg şehrine gitti.

E-BÜLTEN