Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü | 10 Ekim

10 Ekim 2018

2018-19 sezonu kapsamında yoğun bir hazırlık döneminden geçen Eczacıbaşı VitrA, günü çift idmanla tamamladı.

Baş antrenörümüz Marco Motta ile çalışan ilk grupta, pasörlerimiz Gamze Kılıç ve Ezgi Dilik güne çabukluk geliştirici pasör egzersizleriyle başlarken, orta oyuncularımız Büşra Kılıçlı ve Merve Atlıer de blok ve pas çalışmalarıyla top antrenmanını tamamladı. Teknik çalışmalardan sonra Gamze, Ezgi, Büşra ve Merve, kondisyonerimiz Lenifran de Matos Santos’la halter idmanına geçti. Takımımızın diğer oyuncuları Dilara Bağcı, Güldeniz Önal ve Gözde Yılmaz ise halter programı sonrası servis karşılama ağırlıklı top antrenmanıyla günün ilk yarısını tamamladı.

Akşam idmanını file üstü çalışmalarla geçiren takımımız, blok ve file üstü oyun ağırlıklı bir programla günü bitirdi.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Derbinin galibi Eczacıbaşı VitrA

15.12.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi dokuzuncu hafta mücadelesinde Vakıfbank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-1 galip ayrıldı ve maç eksiğiyle liderlik koltuğuna oturdu.

Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank'ı konuk ediyor

14.12.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi dokuzuncu hafta karşılaşmasında Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank’ı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk edecek.

Başkanımız Faruk Eczacıbaşı Brand&Sport Summit 2018’e katıldı

13.12.2018

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Brand&Sport Summit 2018’de geçtiğimiz aylarda kazandığımız IOC Kadınlar ve Spor Dünya Ödülü’nün hikayesini konu alan bir söyleşiye katıldı.

E-BÜLTEN