Gözde, sahalara geri döndü

Gözde, sahalara geri döndü

12 Ocak 2018, 7:51

Uzun süredir yaşadığı sakatlık sebebiyle forma giyemeyen Eczacıbaşı VitrA’nın başarılı smaçörü Gözde Yılmaz, VC Oudegem maçı ile formasını tekrardan giydi.

2007 yılından beri Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün oyuncusu olan Gözde, özellikle 2015’te CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde ve Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda gösterdiği mücadele ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Turuncu beyazlıların CEV Kupası’nda oynadığı karşılaşmada, sahalara iyi bir geri dönüş yapan başarılı oyuncu, “Oldukça uzun, yıpratıcı ve sabır isteyen bir dönemi geride bıraktım. Temmuz ayında Milli Takım kampında dizimden yaşadığım ciddi sakatlık sebebiyle kamptan ayrılmak zorunda kalmıştım.

Hemen Eczacıbaşı sağlık ekibiyle tedavi sürecine başladık ama süreç beklediğimizden uzun sürdü. Ağustos ayında dizimi 90 derece kıramazken, Ekim ayının sonuna doğru bir şeylerin pozitif anlamda değiştiğini görmeye başladık.

Yavaş yavaş sağlık ekibimizin ve teknik kadromuzun gözetimi ve kontrolü altında top antrenmanlarına başladım. Geçtiğimiz ay boyunca top antrenmanlarını tamamlayabildim ve voleybola tekrar geri döndüm. Çarşamba günü oynadığımız CEV Kupası maçında oynama fırsatı buldum ve uzun bir aradan sonra tekrar sahada olmak inanılmaz heyecan vericiydi.

Bu süreçte desteklerini hep yanımda hissettiğim ve bana inanmaktan vazgeçmeyen sağlık ekibimize, teknik kadromuza ve takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.

Ayrıca, bana hep inanan, güvenen ve beni motive eden değerli Kulüp Yönetimi’ne de çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte takımım için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye konuştu.

Haberi Paylaş

İlgili Haberler

Eczacıbaşı VitrA finalin 4. maçına odaklandı

23.04.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı üçüncü maçında Vakıfbank’ı evinde 3-2 mağlup eden Eczacıbaşı VitrA, seride 2-1 öne geçti.

Hande Baladın: “Her maçın önemi çok büyük.”

22.04.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı üçüncü maçında Vakıfbank’ı evinde 3-2 mağlup eden Eczacıbaşı VitrA, seride 2-1 öne geçti.

Son Haberler

Tijana Boskovic: "Takımıma inanıyorum."

24.04.2018

Genç oyuncumuz Tijana Boskovic, Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı dördüncü maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Simge Şebnem Aköz: "Sonuna kadar mücadele edeceğiz."

24.04.2018

Başarılı liberomuz Simge Şebnem Aköz, Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı dördüncü maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Seride durum 2-2, Şampiyonu 5. Maç belirleyecek

24.04.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi Final Etabı dördüncü maçında Vakıfbank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA sahadan 3-0 mağlup ayrıldı ve bu sonuçla seride durum eşitlendi (2-2).

E-BÜLTEN