Gözde, sahalara geri döndü

Gözde, sahalara geri döndü

12 Ocak 2018, 10:51

Uzun süredir yaşadığı sakatlık sebebiyle forma giyemeyen Eczacıbaşı VitrA’nın başarılı smaçörü Gözde Yılmaz, VC Oudegem maçı ile formasını tekrardan giydi.

2007 yılından beri Eczacıbaşı Spor Kulübü’nün oyuncusu olan Gözde, özellikle 2015’te CEV Avrupa Şampiyonlar Ligi’nde ve Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda gösterdiği mücadele ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Turuncu beyazlıların CEV Kupası’nda oynadığı karşılaşmada, sahalara iyi bir geri dönüş yapan başarılı oyuncu, “Oldukça uzun, yıpratıcı ve sabır isteyen bir dönemi geride bıraktım. Temmuz ayında Milli Takım kampında dizimden yaşadığım ciddi sakatlık sebebiyle kamptan ayrılmak zorunda kalmıştım.

Hemen Eczacıbaşı sağlık ekibiyle tedavi sürecine başladık ama süreç beklediğimizden uzun sürdü. Ağustos ayında dizimi 90 derece kıramazken, Ekim ayının sonuna doğru bir şeylerin pozitif anlamda değiştiğini görmeye başladık.

Yavaş yavaş sağlık ekibimizin ve teknik kadromuzun gözetimi ve kontrolü altında top antrenmanlarına başladım. Geçtiğimiz ay boyunca top antrenmanlarını tamamlayabildim ve voleybola tekrar geri döndüm. Çarşamba günü oynadığımız CEV Kupası maçında oynama fırsatı buldum ve uzun bir aradan sonra tekrar sahada olmak inanılmaz heyecan vericiydi.

Bu süreçte desteklerini hep yanımda hissettiğim ve bana inanmaktan vazgeçmeyen sağlık ekibimize, teknik kadromuza ve takım arkadaşlarıma teşekkür etmek istiyorum.

Ayrıca, bana hep inanan, güvenen ve beni motive eden değerli Kulüp Yönetimi’ne de çok teşekkür ederim. Bundan sonraki süreçte takımım için elimden gelen her şeyi yapacağım” diye konuştu.

Haberi Paylaş

İlgili Haberler

Beyza Adalı'yı Kaybettik

15.07.2018

Geleceğe Smaç Tekirdağ Çorlu Kampüsü sporcumuz Beyza Adalı'nın vefatını derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Geçtiğimiz sezonun öne çıkan anları Bölüm 5

12.07.2018

Serimizin bu bölümünde file önünde bloklarla ve art arda defanslarla mücadele dolu anları hatırlayacağız.

Son Haberler

Milli Takım aday kadrosunda Eczacıbaşı VitrA’dan 6 oyuncu

20.07.2018

Eczacıbaşı VitrA’dan 6 oyuncunun yer aldığı FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası Milli Takım aday kadrosu belli oldu.

Lauren Gibbemeyer’ı yakından tanıyalım

17.07.2018

Geçtiğimiz aylarda renklerimize bağladığımız Lauren Gibbemeyer’ı gelin daha yakından tanıyalım!

Geleceğe Smaç Kocaeli Kampüsü Açıldı

16.07.2018

İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Muğla ve Tekirdağ Kampüslerinden sonra, Kocaeli Kampüsü de faaliyetlerine başladı!

E-BÜLTEN