Tijana Bošković'e büyük onur

02 Kasım 2018

CEV tarafından Macaristan’ın başkenti Budapeşte’de düzenlenen Gala’da, genç yıldız Tijana Bošković'e, bir kez daha “Yılın Voleybolcusu” ödülü takdim edildi. Nilüfer Belediyespor – Eczacıbaşı VitrA karşılaşması için takımıyla Bursa’da bulunduğundan geceye katılamayan Bošković, konuklara salonda yayınlanan video ile teşekkürlerini iletti.

Üst üste iki kere “Yılın Voleybolcusu” seçildiği için gururlu olduğunu söyleyen yıldız oyuncu “Maalesef bir kez daha sizlerle orada değilim. Buradan aileme, kulübüme, federasyonuma, takım arkadaşlarıma ve beni yıllardır destekleyen bütün taraftarlara teşekkür ediyorum. Bu ödül beni daha iyi olmak ve ileride daha da büyük sonuçlar elde edebilmek için motive edecektir” dedi.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Playoff Finalleri maç programı belli oldu

19.04.2019

2018-19 Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde final serisinin başlamasına sadece beş gün kaldı! Eşleşme öncesi maç programıyla ilgili detaylı bilgiye göz atalım.

Türkiye Milli Takımı geniş kadrosunda Eczacıbaşı VitrA’dan sekiz oyuncu

18.04.2019

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin bitmesiyle birlikte takımımızdan geniş kadroya seçilen beş isim, Milli Takım Faaliyetleri kapsamında yapılacak olan çalışmalarda yer alacak.

Playoff'larda "Yarı Final" Bölümü [Video]

14.04.2019

Sezonun son bölümü için artık gün sayarken, Vestel Venus Sultanlar Ligi playoff'larında Galatasaray HDI Sigorta ile karşılaştığımız yarı final serisini hatırlayalım.

E-BÜLTEN