2019-2020 Sezonunda İlk Gün

19 Ağustos 2019

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren oyuncularımız, baş antrenörümüz Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

2019-2020 sezonu A Takım kadromuzda, geçtiğimiz sezondan tanıdığımız Beyza Arıcı ve Gamze Kılıç’ın yanı sıra Ergül Eroğlu, Melis Durul, Buse Kara, Saliha Şahin ve bir seneliğine Karayolları’nda kiralık oynayan Yasemin Güveli yer alırken, altyapımızdan yetişen genç oyuncular Melis Katipoğlu, Doğa Topçiçek, Deniz Devrim Düzen ve Aybüke Çetinay’ın da katılımıyla birlikte sezon öncesi hazırlıklar bugünkü çift antrenmanla resmi olarak başlamış oldu.

Sabah antrenmanını halter, akşam antrenmanını top ve teknik çalışmalarla tamamladığımız ilk günde baş antrenörümüz Marco sezon öncesi ilk buluşmamızda önümüzdeki altı haftanın programını anlatırken, önemli noktalara da değindi. Marco, oyuncularının önünde kadro tamamlana kadar bir önceki günün üzerine koya koya gitmek adına bireysel olarak çok verimli bir dönem olduğunu hatırlatırken, önümüzdeki dönemde yoğun bir antrenman temposu ve hazırlık maçlarından oluşan sezon öncesi programla ilgili de detayları aktardı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yeni Sezon Fotoğraf Çekimi bugün gerçekleşti

18.09.2019

Avrupa Şampiyonası’nda “En Değerli Oyuncu” seçilen yıldızımız Tijana Boskovic’in de aramıza katılmasıyla birlikte bugün, 2019-2020 sezonu fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

2019-2020 Yaz Dönemi: Galatasaray ile İkili Antrenman

17.09.2019

Takımımız sezon hazırlıkları kapsamında bugün Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile ikili antrenman yaptı.

Marco ve Lauren’dan hafta başı değerlendirmeleri

16.09.2019

Baş antrenörümüz Marco Motta ile geçtiğimiz hafta Eczacıbaşı VitrA ile ikinci sezonu için takımla hazırlıklara katılan deneyimli orta oyuncumuz Lauren Gibbemeyer’ın hafta başı değerlendirmelerini dinledik.

E-BÜLTEN