2019-2020 Sezonunda İlk Gün

19 Ağustos 2019

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren oyuncularımız, baş antrenörümüz Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

2019-2020 sezonu A Takım kadromuzda, geçtiğimiz sezondan tanıdığımız Beyza Arıcı ve Gamze Kılıç’ın yanı sıra Ergül Eroğlu, Melis Durul, Buse Kara, Saliha Şahin ve bir seneliğine Karayolları’nda kiralık oynayan Yasemin Güveli yer alırken, altyapımızdan yetişen genç oyuncular Melis Katipoğlu, Doğa Topçiçek, Deniz Devrim Düzen ve Aybüke Çetinay’ın da katılımıyla birlikte sezon öncesi hazırlıklar bugünkü çift antrenmanla resmi olarak başlamış oldu.

Sabah antrenmanını halter, akşam antrenmanını top ve teknik çalışmalarla tamamladığımız ilk günde baş antrenörümüz Marco sezon öncesi ilk buluşmamızda önümüzdeki altı haftanın programını anlatırken, önemli noktalara da değindi. Marco, oyuncularının önünde kadro tamamlana kadar bir önceki günün üzerine koya koya gitmek adına bireysel olarak çok verimli bir dönem olduğunu hatırlatırken, önümüzdeki dönemde yoğun bir antrenman temposu ve hazırlık maçlarından oluşan sezon öncesi programla ilgili de detayları aktardı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Mutlu Bayramlar!

23.05.2020

Sevdiklerinizle, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Baş antrenörümüz Marco Motta, CEV’in “Debate” programına katıldı

23.05.2020

CEV'in resmi YouTube sayfasında yayınlanan videoda, son 20 yılın Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmiş Avrupalı olmayan en iyi beş oyuncusu belirlendi.

Melisa Memiş, Eczacıbaşı VitrA'da!

21.05.2020

2020-2021 sezonu kadrosuna genç isimler katan kulübümüz, Melisa Memiş’i renklerine bağladı.

E-BÜLTEN