2019-2020 Yaz Dönemi: Beşiktaş ile Hazırlık Maçı

10 Eylül 2019

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren takımımız bugün Beşiktaş ile hazırlık maçına çıktı.

Hafta başında sağlık kontrolünden geçen oyuncularımız Lauren Gibbemeyer, Natalia Zilio Pereira ve yeni pasörümüz Carli Lloyd’un sezon hazırlıklarına katılmasıyla birlikte genişleyen ekibimiz, haftanın ilk hazırlık maçında Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı’nı ağırladı. Ağırlıklı olarak yaz boyunca birlikte çalışan oyuncularımızı sahaya süren baş antrenörümüz Marco Motta, hazırlık maçı öncesinde takıma yeni katılan Natalia Pereira, Carli Lloyd ve Lauren Gibbemeyer’la ayrı bir top antrenmanı yaptı.

Günü tamamlayan kızlarımız, takım oyununu geliştirme fırsatı buldukları verimli ve keyifli bir hazırlık maçını geride bırakırken, önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyecek olan değerli kaptanlarımızdan Büşra Kılıçlı’yı tekrar kulübümüzde görmekten ayrıca büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yeni Sezon Fotoğraf Çekimi bugün gerçekleşti

18.09.2019

Avrupa Şampiyonası’nda “En Değerli Oyuncu” seçilen yıldızımız Tijana Boskovic’in de aramıza katılmasıyla birlikte bugün, 2019-2020 sezonu fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

2019-2020 Yaz Dönemi: Galatasaray ile İkili Antrenman

17.09.2019

Takımımız sezon hazırlıkları kapsamında bugün Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile ikili antrenman yaptı.

Marco ve Lauren’dan hafta başı değerlendirmeleri

16.09.2019

Baş antrenörümüz Marco Motta ile geçtiğimiz hafta Eczacıbaşı VitrA ile ikinci sezonu için takımla hazırlıklara katılan deneyimli orta oyuncumuz Lauren Gibbemeyer’ın hafta başı değerlendirmelerini dinledik.

E-BÜLTEN