2019-2020 Yaz Dönemi: Beşiktaş ile Hazırlık Maçı

10 Eylül 2019

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını sürdüren takımımız bugün Beşiktaş ile hazırlık maçına çıktı.

Hafta başında sağlık kontrolünden geçen oyuncularımız Lauren Gibbemeyer, Natalia Zilio Pereira ve yeni pasörümüz Carli Lloyd’un sezon hazırlıklarına katılmasıyla birlikte genişleyen ekibimiz, haftanın ilk hazırlık maçında Beşiktaş Kadın Voleybol Takımı’nı ağırladı. Ağırlıklı olarak yaz boyunca birlikte çalışan oyuncularımızı sahaya süren baş antrenörümüz Marco Motta, hazırlık maçı öncesinde takıma yeni katılan Natalia Pereira, Carli Lloyd ve Lauren Gibbemeyer’la ayrı bir top antrenmanı yaptı.

Günü tamamlayan kızlarımız, takım oyununu geliştirme fırsatı buldukları verimli ve keyifli bir hazırlık maçını geride bırakırken, önümüzdeki sezon Beşiktaş forması giyecek olan değerli kaptanlarımızdan Büşra Kılıçlı’yı tekrar kulübümüzde görmekten ayrıca büyük bir mutluluk duyduklarını belirtti.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Sultanlar Ligi fikstürü çekildi

10.08.2020

Bu sezon 16 takımla oynanacak olan Sultanlar Ligi, 12 Eylül tarihinde başlarken, takımımız, ilk derbisini 3. haftada Fenerbahçe Opet ile oynayacak.

Quick Questions – Elif Şahin [Video]

08.08.2020

Serinin bu bölümünde konuğumuz, takımımızla ilk sezonuna hazırlanan genç pasör Elif Şahin.

Axa Sigorta Şampiyonlar Kupası programı açıklandı

07.08.2020

VakıfBank'la oynayacağımız Axa Sigorta Şampiyonlar Kupası, 9 Eylül'de, İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.

E-BÜLTEN