2019-2020 Yaz Dönemi: Leningradka ile Hazırlık Maçı

05 Eylül 2019

2019-2020 sezonu öncesi antrenmanlarını hız kesmeden sürdüren takımımız, Rusya’dan Leningradka Sn. Retsirsburg takımını İstanbul’da ağırladı.

Farklı takımlarla hazırlık maçları planlayarak yoğun bir tempoda süren çalışmalarımızı pekiştirmek isteyen baş antrenörümüz Marco Aurelio Motta, hazırlık maçında Beyza Arıcı, Gamze Kılıç, Melis Durul, Ergül Eroğlu, Buse Melis Kara, Yasemin Güveli ve Saliha Şahin’in yanı sıra A Takım’la antrenmanlara devam eden altyapı oyuncularımız Doğa Topçiçek, Deniz Devrim Düzen ve Melis Katipoğlu’ndan oluşan kadromuzla takımın son durumunu görme fırsatı yakaladı.

Leningradka ile yapacağımız ikinci hazırlık maçı ise Cumartesi günü, Eczacıbaşı Spor Salonu’nda oynanacak.

Dün akşam İstanbul’a varan smaçörümüz Natalia Zilio Pereira, kulüpteki ilk gününün heyecanını yaşarken Leningradka ile yaptığımız hazırlık maçını tribünden takip etti. Bu yaz kaptanı olduğu Brezilya Milli Takımı’yla 2019 Milletler Ligi’ni ikinci sırada tamamlayan ve 2020 Tokyo Olimpiyatları’na gitme hakkı elde eden yeni transferimizin, önümüzdeki günlerde takımla yeni sezon hazırlıklarına katılması planlanıyor.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yeni Sezon Fotoğraf Çekimi bugün gerçekleşti

18.09.2019

Avrupa Şampiyonası’nda “En Değerli Oyuncu” seçilen yıldızımız Tijana Boskovic’in de aramıza katılmasıyla birlikte bugün, 2019-2020 sezonu fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

2019-2020 Yaz Dönemi: Galatasaray ile İkili Antrenman

17.09.2019

Takımımız sezon hazırlıkları kapsamında bugün Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile ikili antrenman yaptı.

Marco ve Lauren’dan hafta başı değerlendirmeleri

16.09.2019

Baş antrenörümüz Marco Motta ile geçtiğimiz hafta Eczacıbaşı VitrA ile ikinci sezonu için takımla hazırlıklara katılan deneyimli orta oyuncumuz Lauren Gibbemeyer’ın hafta başı değerlendirmelerini dinledik.

E-BÜLTEN