2020 Tokyo Olimpiyatları ertelendi

24 Mart 2020

Kadın Voleybol Milli Takımımızın da katılma hakkı kazandığı 2020 Tokyo Olimpiyatları, korona virüs pandemisi nedeniyle 2021 yılına ertelendi.

Ocak ayında düzenlenen 2020 Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri’ni birinci sırada tamamlayan Milli Takımımız, olimpiyatlara katılma hakkı kazanarak müthiş bir başarıya imza atmıştı. 

Oyuncularımız Tijana Boskovic ve Natalia Pereira, geçtiğimiz yaz düzenlenen Kıtalararası Elemeleri’ni başarıyla geçerek olimpiyatlara katılma hakkı kazanırken, kaptanımız Yeon Koung Kim de Ocak ayında düzenlenen Asya Kıta Elemeleri’nde takımını sırtlayarak Tokyo biletini kapmıştı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Pass the Time – 3. Bölüm: Lauren Gibbemeyer

07.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimize Lauren Gibbemeyer’la devam ediyoruz.

Pass the Time - 2. Bölüm: Beyza Arıcı

02.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin bu bölümünde Beyza Arıcı’yı dinledik.

Pass the Time - 1. Bölüm: Yeon Koung Kim

30.03.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin ilk bölümünde kaptanımız Yeon Koung Kim’i dinledik.

E-BÜLTEN