Altyapı Seçmelerimiz sonuçlandı

10 Eylül 2019

Eczacıbaşı Altyapı Seçmeleri 7 Eylül Cumartesi günü Ayazağa Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Katılım oranından memnun olduklarını ve küçük yaştaki jenerasyonları gözlemlemek adına verimli bir seçmenin geride kaldığını belirten Altyapı İdari Sorumlumuz Asuman Baş, seçmeleri şu şekilde değerlendirdi: 

“Her sezon düzenlediğimiz seçmelerde genç kızlarımızın voleybola artan ilgisini ve genç sporcu adaylarının heyecanlarını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu seçmelerle amacımız kızlarımıza voleybolu sevdirmek ve genç yetenekleri keşfedip altyapımıza ve Türk voleyboluna kazandırmak. Katılan tüm sporcularımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.”

Seçmeler sonucunda seçilen sporcuların listesi aşağıdaki gibidir:

2008 Doğumlular

Pervin Özgü Taşcı

Bade Memiş

Zeynep Memiş

Nehir Ekin Arslanmirza

Yağmur Özgür

Rüya Sevgi 

2009 Doğumlular

Duru Karabulut

2010 Doğumlular

Arya Sevinçer

Elif Eski

Nisanur Toprak

Deniz Peker

Zeynep Avcı

Ece Sevda

Defne Boytorun

Listede adı bulunan sporculara başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri yoluyla altyapı antrenörlerimiz tarafından ulaşılacaktır.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Şampiyonlar Ligi’nde rakibimiz Salo

20.01.2020

2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu dördüncü maçında Finlandiya ekibi LP Salo’yu ağırlayacak olan takımımız, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Devreye galibiyetle başlıyoruz

19.01.2020

2019-2020 sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi 12. hafta karşılaşmasında Beylikdüzü Voleybol İhtisas Spor’ı 3-0 yenen takımımız, ikinci devreye galibiyetle başladı.

Ligde ikinci devreye başlıyoruz

17.01.2020

2019-2020 Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde ikinci devreye, evimizde oynayacağımız Beylikdüzü Voleybol İhtisas karşılaşmasıyla başlıyoruz.

E-BÜLTEN