Altyapı Seçmelerimiz sonuçlandı

10 Eylül 2019

Eczacıbaşı Altyapı Seçmeleri 7 Eylül Cumartesi günü Ayazağa Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Katılım oranından memnun olduklarını ve küçük yaştaki jenerasyonları gözlemlemek adına verimli bir seçmenin geride kaldığını belirten Altyapı İdari Sorumlumuz Asuman Baş, seçmeleri şu şekilde değerlendirdi: 

“Her sezon düzenlediğimiz seçmelerde genç kızlarımızın voleybola artan ilgisini ve genç sporcu adaylarının heyecanlarını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu seçmelerle amacımız kızlarımıza voleybolu sevdirmek ve genç yetenekleri keşfedip altyapımıza ve Türk voleyboluna kazandırmak. Katılan tüm sporcularımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.”

Seçmeler sonucunda seçilen sporcuların listesi aşağıdaki gibidir:

2008 Doğumlular

Pervin Özgü Taşcı

Bade Memiş

Zeynep Memiş

Nehir Ekin Arslanmirza

Yağmur Özgür

Rüya Sevgi 

2009 Doğumlular

Duru Karabulut

2010 Doğumlular

Arya Sevinçer

Elif Eski

Nisanur Toprak

Deniz Peker

Zeynep Avcı

Ece Sevda

Defne Boytorun

Listede adı bulunan sporculara başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri yoluyla altyapı antrenörlerimiz tarafından ulaşılacaktır.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Sultanlar Ligi fikstürü çekildi

10.08.2020

Bu sezon 16 takımla oynanacak olan Sultanlar Ligi, 12 Eylül tarihinde başlarken, takımımız, ilk derbisini 3. haftada Fenerbahçe Opet ile oynayacak.

Quick Questions – Elif Şahin [Video]

08.08.2020

Serinin bu bölümünde konuğumuz, takımımızla ilk sezonuna hazırlanan genç pasör Elif Şahin.

Axa Sigorta Şampiyonlar Kupası programı açıklandı

07.08.2020

VakıfBank'la oynayacağımız Axa Sigorta Şampiyonlar Kupası, 9 Eylül'de, İstanbul Burhan Felek Voleybol Salonu'nda oynanacak.

E-BÜLTEN