Altyapı Seçmelerimiz sonuçlandı

10 Eylül 2019

Eczacıbaşı Altyapı Seçmeleri 7 Eylül Cumartesi günü Ayazağa Eczacıbaşı Spor Salonu’nda gerçekleşti. Katılım oranından memnun olduklarını ve küçük yaştaki jenerasyonları gözlemlemek adına verimli bir seçmenin geride kaldığını belirten Altyapı İdari Sorumlumuz Asuman Baş, seçmeleri şu şekilde değerlendirdi: 

“Her sezon düzenlediğimiz seçmelerde genç kızlarımızın voleybola artan ilgisini ve genç sporcu adaylarının heyecanlarını görmek bizleri çok mutlu ediyor. Bu seçmelerle amacımız kızlarımıza voleybolu sevdirmek ve genç yetenekleri keşfedip altyapımıza ve Türk voleyboluna kazandırmak. Katılan tüm sporcularımıza ve ailelerimize teşekkür ederiz.”

Seçmeler sonucunda seçilen sporcuların listesi aşağıdaki gibidir:

2008 Doğumlular

Pervin Özgü Taşcı

Bade Memiş

Zeynep Memiş

Nehir Ekin Arslanmirza

Yağmur Özgür

Rüya Sevgi 

2009 Doğumlular

Duru Karabulut

2010 Doğumlular

Arya Sevinçer

Elif Eski

Nisanur Toprak

Deniz Peker

Zeynep Avcı

Ece Sevda

Defne Boytorun

Listede adı bulunan sporculara başvuru formunda vermiş oldukları iletişim bilgileri yoluyla altyapı antrenörlerimiz tarafından ulaşılacaktır.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yeni Sezon Fotoğraf Çekimi bugün gerçekleşti

18.09.2019

Avrupa Şampiyonası’nda “En Değerli Oyuncu” seçilen yıldızımız Tijana Boskovic’in de aramıza katılmasıyla birlikte bugün, 2019-2020 sezonu fotoğraf çekimini gerçekleştirdik.

2019-2020 Yaz Dönemi: Galatasaray ile İkili Antrenman

17.09.2019

Takımımız sezon hazırlıkları kapsamında bugün Burhan Felek Voleybol Salonu’nda Galatasaray HDI Sigorta ile ikili antrenman yaptı.

Marco ve Lauren’dan hafta başı değerlendirmeleri

16.09.2019

Baş antrenörümüz Marco Motta ile geçtiğimiz hafta Eczacıbaşı VitrA ile ikinci sezonu için takımla hazırlıklara katılan deneyimli orta oyuncumuz Lauren Gibbemeyer’ın hafta başı değerlendirmelerini dinledik.

E-BÜLTEN