Carli Lloyd: “Aramızda harika bir kimya oluştu” [Video]

20 Kasım 2019

Tecrübeli pasörümüz Carli Lloyd, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda elde ettiğimiz Fenerbahçe Opet galibiyetini değerlendiriyor.

“2-0'dan geri gelmek her zaman zordur. Fenerbahçe’nin güçlü bir rakip olduğunu zaten biliyorduk fakat yaptıkları geri dönüş gerçekten takdire şayandı. Beşinci setteki mücadelemizden dolayı takımımla gurur duyuyorum, çok zor bir iş başardık.”

“Şampiyonlar Ligi’ndeki şansımızı yüksek görüyorum. Çok iyi bir takımız, birbirimize çok yardımcı oluyoruz. Aramızda harika bir kimya oluştu. Böyle bir oyuncu grubu, teknik kadro ve taraftar ortamının içinde olmak çok keyifli. Bu sebeple ilerisi için çok umutlu olduğumu söyleyebilirim.”

Haberi Paylaş

Son Haberler

Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Finaldeyiz

07.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçında Igor Gorgonzola Novara’yı 3-2 yenen takımımız, adını üçüncü kez Dünya Şampiyonası finaline yazdırdı.

Yarı Finaldeyiz

06.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu üçüncü maçında Guangdong Evergrande’yi 3-0 mağlup eden takımımız, grubu ikinci tamamlayarak yarı finale yükseliyor.

Galibiyetle yola devam

04.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu ikinci maçında Itambe Minas’ı 3-0 mağlup eden takımımız, yoluna galibiyetle devam ediyor.

E-BÜLTEN