Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü | 9 Ekim

9 Ekim 2018

2018-19 sezonu kapsamında hazırlıklarına devam eden Takımımız, sabah antrenmanıyla çalışmalarını tamamladı.

Tüm takım halinde yapılan sabah antrenmanında Eczacıbaşı VitrA oyuncuları Büşra Kılıçlı, Gamze Kılıç, Güldeniz Önal, Gözde Yılmaz, Dilara Bağcı, Ezgi Dilik ve Merve Atlıer, kondisyonerimiz Lenifran de Matos ile kapsamlı bir ısınma sonrası başantrenörümüz Marco Aurelio Motta ile top antrenmanı yaparak güne başladı. Top idmanında ağırlıklı olarak avantaj top ve defans çalışan Takımımız, ikinci bölümde kondisyonerimiz Lenifran de Matos Santos ile birlikte yaptığı halter antrenmanıyla bugünkü çalışmalarını sonlandırdı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Derbinin galibi Eczacıbaşı VitrA

15.12.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi dokuzuncu hafta mücadelesinde Vakıfbank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-1 galip ayrıldı ve maç eksiğiyle liderlik koltuğuna oturdu.

Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank'ı konuk ediyor

14.12.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi dokuzuncu hafta karşılaşmasında Eczacıbaşı VitrA, VakıfBank’ı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda konuk edecek.

Başkanımız Faruk Eczacıbaşı Brand&Sport Summit 2018’e katıldı

13.12.2018

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Brand&Sport Summit 2018’de geçtiğimiz aylarda kazandığımız IOC Kadınlar ve Spor Dünya Ödülü’nün hikayesini konu alan bir söyleşiye katıldı.

E-BÜLTEN