Eczacıbaşı VitrA dördüncü haftayı tamamladı

09 Eylül 2018

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Eczacıbaşı VitrA, dördüncü haftayı geride bıraktı.

Top ve halterden oluşan sabah antrenmanıyla haftaya giriş yapan Takımımız, hafif sıçramalara da başladı. Hafta boyunca iki kere çift antrenman yapan turuncu beyazlıların akşamki top antrenmanlarına, file üstü oyunda sahadaki oyuncu sayısını arttırmak amacıyla Sarıyer Belediyespor oyuncuları konuk oldu. Sarıyer Bld. ile taktik ve teknik hazırlıkları pekiştirmek amacıyla yapılan bu antrenman maçlarında; Büşra Kılıçlı, Gözde Yılmaz, Gamze Kılıç, Güldeniz Önal, Ezgi Dilik ve Dilara Bağcı’dan oluşan kadromuza Yıldız Takımımız’dan Doğa Topçiçek ve Damla Tokman katıldı.

Haftanın genelinde avantaj top, defans, hedefe servis, özel pasör egzersizleri gibi bireysel çalışmalara ve kondisyon antrenmanlarına önceki haftalarda da olduğu gibi ağırlık verildi.

Milli takımları ile 29 Eylül-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Japonya'da düzenlenecek olan FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncularımız Jordan Larson, Meliha İsmailoğlu, Simge Şebnem Aköz, Beyza Arıcı, Yeon-Koung Kim, Lauren Gibbemeyer ve Tijana Boskovic turnuva bitimiyle birlikte; 19 Yaş Altı Milli Takımımız'la U19 Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda bugün bronz madalya mücadelesi verecek olan oyuncumuz Merve Atlıer ise Eylül ortasından itibaren kulübümüzde yeni sezon çalışmalarına başlayacaklar.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Playoff Finalleri maç programı belli oldu

19.04.2019

2018-19 Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde final serisinin başlamasına sadece beş gün kaldı! Eşleşme öncesi maç programıyla ilgili detaylı bilgiye göz atalım.

Türkiye Milli Takımı geniş kadrosunda Eczacıbaşı VitrA’dan sekiz oyuncu

18.04.2019

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin bitmesiyle birlikte takımımızdan geniş kadroya seçilen beş isim, Milli Takım Faaliyetleri kapsamında yapılacak olan çalışmalarda yer alacak.

Playoff'larda "Yarı Final" Bölümü [Video]

14.04.2019

Sezonun son bölümü için artık gün sayarken, Vestel Venus Sultanlar Ligi playoff'larında Galatasaray HDI Sigorta ile karşılaştığımız yarı final serisini hatırlayalım.

E-BÜLTEN