Eczacıbaşı VitrA dördüncü haftayı tamamladı

Eczacıbaşı VitrA dördüncü haftayı tamamladı

9 Eylül 2018, 12:6

Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren Eczacıbaşı VitrA, dördüncü haftayı geride bıraktı.

Top ve halterden oluşan sabah antrenmanıyla haftaya giriş yapan Takımımız, hafif sıçramalara da başladı. Hafta boyunca iki kere çift antrenman yapan turuncu beyazlıların akşamki top antrenmanlarına, file üstü oyunda sahadaki oyuncu sayısını arttırmak amacıyla Sarıyer Belediyespor oyuncuları konuk oldu. Sarıyer Bld. ile taktik ve teknik hazırlıkları pekiştirmek amacıyla yapılan bu antrenman maçlarında; Büşra Kılıçlı, Gözde Yılmaz, Gamze Kılıç, Güldeniz Önal, Ezgi Dilik ve Dilara Bağcı’dan oluşan kadromuza Yıldız Takımımız’dan Doğa Topçiçek ve Damla Tokman katıldı.

Haftanın genelinde avantaj top, defans, hedefe servis, özel pasör egzersizleri gibi bireysel çalışmalara ve kondisyon antrenmanlarına önceki haftalarda da olduğu gibi ağırlık verildi.

Milli takımları ile 29 Eylül-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Japonya'da düzenlenecek olan FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncularımız Jordan Larson, Meliha İsmailoğlu, Simge Şebnem Aköz, Beyza Arıcı, Yeon-Koung Kim, Lauren Gibbemeyer ve Tijana Boskovic turnuva bitimiyle birlikte; 19 Yaş Altı Milli Takımımız'la U19 Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'nda bugün bronz madalya mücadelesi verecek olan oyuncumuz Merve Atlıer ise Eylül ortasından itibaren kulübümüzde yeni sezon çalışmalarına başlayacaklar.

Haberi Paylaş

İlgili Haberler

Menajerimiz Nalan Ural’la soru-cevabın ikinci bölümü yayında!

20.09.2018

Yeni sezonda taraftarımızı heyecanlandırabilecek planlar, altyapı sistemimizdeki değişiklikler, Cristiano Ronaldo-Lionel Messi tercihi ve daha fazlası için menajerimiz Nalan Ural’ın yanıtlarının ikinci bölümünü bizce kaçırmayın!

Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü

19.09.2018

2018-19 sezonu kapsamında 6. haftaya giren Takımımız, bugünkü çalışmalarını yaptığı çift idmanla tamamladı.

Son Haberler

Eczacıbaşı VitrA sezon hazırlıklarında 7. haftaya girdi

24.09.2018

2018-19 sezonu kapsamında çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Takımımız, hazırlık döneminin 7. haftasına çift antrenmanla başladı.

Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü | 21 Eylül

21.09.2018

2018-19 sezonu kapsamında hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Eczacıbaşı VitrA, bugünkü çalışmalarını sabah antrenmanı ve ikili antrenmanla tamamladı.

Eczacıbaşı VitrA Antrenman Günlüğü | 20 Eylül

20.09.2018

2018-19 sezonu kapsamında hazırlıklarına devam eden turuncu beyazlılar, sabah antrenmanıyla çalışmalarını tamamladı.

E-BÜLTEN