Eczacıbaşı VitrA hazırlık döneminde 9. haftaya girdi

8 Ekim 2018

2018-19 sezon hazırlıkları kapsamında 9. haftaya giren Eczacıbaşı VitrA, günü sabah idmanı ve VakıfBank ile yaptığı ikili antrenmanla tamamladı.

Eczacıbaşı VitrA pasörleri Gamze Kılıç ve Ezgi Dilik ile orta oyuncuları Büşra Kılıçlı ve Merve Atlıer, başantrenörümüz Marco Motta ile yaptığı pas çalışmalarıyla güne başladı. Takımımızın diğer oyuncuları Dilara Bağcı, Güldeniz Önal ve Gözde Yılmaz ise kondisyonerimiz Lenifran de Matos Santos’la halter idmanı yaptı. İkinci bölümde manşetçilerimiz servis karşılama ağırlıklı çalışmalarla sabah idmanını tamamlarken, pasörlerimiz ve orta oyuncularımız halter programını tamamladı.

Akşam idmanında evinde VakıfBank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA kadrosuna, altyapımızdan Damla Tokman ve Doğa Topçiçek de katıldı. İki ekip, çoğu oyuncusunun devam etmekte olan Dünya Şampiyonası’nda ter dökmesi sebebiyle oluşan oyuncu eksiğini tamamlarken, aynı zamanda yaklaşmakta olan sezon öncesi yapılan takım çalışmalarıyla teknik ve taktik gelişimlerine katkıda bulundu.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Başkanımız Faruk Eczacıbaşı Brand&Sport Summit 2018’e katıldı

13.12.2018

Eczacıbaşı Spor Kulübü Başkanı Faruk Eczacıbaşı, Brand&Sport Summit 2018’de geçtiğimiz aylarda kazandığımız IOC Kadınlar ve Spor Dünya Ödülü’nün hikayesini konu alan bir söyleşiye katıldı.

Vefat ve Başsağlığı

09.12.2018

Oyuncumuz Tijana Boskovic’in dayısının vefatını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

Eczacıbaşı VitrA, Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda üçüncü oldu

09.12.2018

2018 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası bronz madalya mücadelesinde Brezilyalı ekip Praia Clube ile karşılaşan Eczacıbaşı VitrA, sahadan 3-0 galip ayrıldı ve bronz madalyanın sahibi oldu.

E-BÜLTEN