Eczacıbaşı VitrA hazırlık döneminde 9. haftaya girdi

08 Ekim 2018

2018-19 sezon hazırlıkları kapsamında 9. haftaya giren Eczacıbaşı VitrA, günü sabah idmanı ve VakıfBank ile yaptığı ikili antrenmanla tamamladı.

Eczacıbaşı VitrA pasörleri Gamze Kılıç ve Ezgi Dilik ile orta oyuncuları Büşra Kılıçlı ve Merve Atlıer, başantrenörümüz Marco Motta ile yaptığı pas çalışmalarıyla güne başladı. Takımımızın diğer oyuncuları Dilara Bağcı, Güldeniz Önal ve Gözde Yılmaz ise kondisyonerimiz Lenifran de Matos Santos’la halter idmanı yaptı. İkinci bölümde manşetçilerimiz servis karşılama ağırlıklı çalışmalarla sabah idmanını tamamlarken, pasörlerimiz ve orta oyuncularımız halter programını tamamladı.

Akşam idmanında evinde VakıfBank’ı konuk eden Eczacıbaşı VitrA kadrosuna, altyapımızdan Damla Tokman ve Doğa Topçiçek de katıldı. İki ekip, çoğu oyuncusunun devam etmekte olan Dünya Şampiyonası’nda ter dökmesi sebebiyle oluşan oyuncu eksiğini tamamlarken, aynı zamanda yaklaşmakta olan sezon öncesi yapılan takım çalışmalarıyla teknik ve taktik gelişimlerine katkıda bulundu.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Gençler Türkiye İkincisiyiz

24.06.2019

Genç Kız Takımımız, Altyapılar Türkiye Şampiyonası Finali’nde VakıfBank’a 3-0 mağlup olarak sezonu ikinci sırada tamamladı.

Natalia ile İlk Buluşma [Video]

22.06.2019

Yeni transferimiz Natalia’nın İstanbul merakı, Türkçe becerisi, taraftarlarımıza ilettiği mesajlar ve daha fazlası için keyifli sohbetimizi kaçırmayın.

Milletler Ligi’nde beşinci ve son hafta

18.06.2019

2019 Milletler Ligi’nde Finallere kalmayı garantileyen Milli Takımımız, beşinci ve son haftada Ankara’da ev sahipliği yapacak.

E-BÜLTEN