Eczacıbaşı VitrA sezon hazırlıklarına başladı

14 Ağustos 2018

Hafta başında sağlık ve performans testlerinden geçen Eczacıbaşı VitrA, 2018-2019 sezonu için hazırlıklara başladı.

13 Ağustos 2018 sabahı Acıbadem Hastanesi’nde sağlık testleri tamamlanan Takımımız, akşam halter antrenmanıyla birlikte Eczacıbaşı Spor Salonu’nda yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Bu sabah Acıbadem Sports’ta performans testlerinden geçen Takımımız’da, oyuncularımız Büşra Kılıçlı, Gamze Alikaya, Güldeniz Önal, Gözde Yılmaz, Ezgi Dilik ve Dilara Bağcı yer aldı. Sıçrama, bacak ve omuz dayanıklılığının ölçüldüğü testler, Performans Bölümü Sorumlumuz Jose Inacio Salles Neto ve Fizyoterapistimiz Seçkin Pişkin gözetiminde yapıldı.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yaz Röportajları: Gamze Kılıç

12.07.2019

Takımımızla ikinci sezonuna hazırlanan tecrübeli pasörümüz Gamze Kılıç, Yaz Röportajları serisinde bu hafta konuğumuz oldu.

Gururumuzsunuz Küçükler!

07.07.2019

U16 Küçük Kızlar Balkan Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı 2-0’dan geriden gelerek mağlup eden 16 Yaş Altı Küçük Kız Milli Takımımız, Balkan Şampiyonu oldu.

Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor

03.07.2019

Milli Takımımızdan Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın ve Yasemin Güveli ile Brezilya Milli Takımı’nda kaptan Natalia Zilio Pereira’nın yer alacağı 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor.

E-BÜLTEN