Eczacıbaşı VitrA sezon hazırlıklarını sürdürüyor

2 Eylül 2018

Eczacıbaşı VitrA oyuncuları, yeni sezon hazırlıklarında üçüncü haftayı geride bıraktı.

İkinci Kaptanımız Büşra Kılıçlı, Gamze Kılıç, Gözde Yılmaz, Güldeniz Önal, Ezgi Dilik ve Dilara Bağcı’nın yer aldığı Takımımız, top ve halterden oluşan antrenmanlarla hazırlık döneminde üçüncü haftayı tamamladı.

Top antrenmanlarını yer yer iki grup halinde yapan Takımımız’da pasörler özel çalışmalarını sürdürürken, bireysel olarak servis karşılama ve takımca defansa ağırlık verildi.

Milli takımları ile 29 Eylül-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Japonya'da düzenlenecek olan FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncularımız Jordan Larson, Meliha İsmailoğlu, Simge Şebnem Aköz, Beyza Arıcı, Yeon-Koung Kim, Lauren Gibbemeyer ve Tijana Boskovic turnuva bitimiyle birlikte; 19 Yaş Altı Milli Takımımız'la U19 Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncumuz Merve Atlıer ise Eylül ortasından itibaren kulübümüzde yeni sezon çalışmalarına başlayacaklar. 

Haberi Paylaş

Son Haberler

Eczacıbaşı VitrA, 5'te 5 yaptı

16.11.2018

Eczacıbaşı VitrA Kadın Voleybol Takımı, Vestel Venus Sultanlar Ligi beşinci hafta açılış karşılaşmasında Türk Hava Yolları’nı 3-0 mağlup etti.

Fenerbahçe Derbisinden Öne Çıkan Anlar [Video]

15.11.2018

Ligin dördüncü haftasında 3-0 kazandığımız çekişmeli derbide oyuncularımız güzel hareketlere imza atıyor.

Eczacıbaşı VitrA, THY'yi konuk ediyor

15.11.2018

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin geride kalan dört haftasında, set vermeden üç puanı alarak liderlik koltuğuna oturan Eczacıbaşı VitrA, Türk Hava Yolları’nı misafir edecek.

E-BÜLTEN