Eczacıbaşı VitrA sezon hazırlıklarını sürdürüyor

02 Eylül 2018

Eczacıbaşı VitrA oyuncuları, yeni sezon hazırlıklarında üçüncü haftayı geride bıraktı.

İkinci Kaptanımız Büşra Kılıçlı, Gamze Kılıç, Gözde Yılmaz, Güldeniz Önal, Ezgi Dilik ve Dilara Bağcı’nın yer aldığı Takımımız, top ve halterden oluşan antrenmanlarla hazırlık döneminde üçüncü haftayı tamamladı.

Top antrenmanlarını yer yer iki grup halinde yapan Takımımız’da pasörler özel çalışmalarını sürdürürken, bireysel olarak servis karşılama ve takımca defansa ağırlık verildi.

Milli takımları ile 29 Eylül-20 Ekim 2018 tarihleri arasında Japonya'da düzenlenecek olan FIVB Dünya Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncularımız Jordan Larson, Meliha İsmailoğlu, Simge Şebnem Aköz, Beyza Arıcı, Yeon-Koung Kim, Lauren Gibbemeyer ve Tijana Boskovic turnuva bitimiyle birlikte; 19 Yaş Altı Milli Takımımız'la U19 Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonası'na katılan oyuncumuz Merve Atlıer ise Eylül ortasından itibaren kulübümüzde yeni sezon çalışmalarına başlayacaklar. 

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yaz Röportajları: Gamze Kılıç

12.07.2019

Takımımızla ikinci sezonuna hazırlanan tecrübeli pasörümüz Gamze Kılıç, Yaz Röportajları serisinde bu hafta konuğumuz oldu.

Gururumuzsunuz Küçükler!

07.07.2019

U16 Küçük Kızlar Balkan Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı 2-0’dan geriden gelerek mağlup eden 16 Yaş Altı Küçük Kız Milli Takımımız, Balkan Şampiyonu oldu.

Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor

03.07.2019

Milli Takımımızdan Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın ve Yasemin Güveli ile Brezilya Milli Takımı’nda kaptan Natalia Zilio Pereira’nın yer alacağı 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor.

E-BÜLTEN