İkinci Devre Hazırlıklarımızdan Son Gelişmeler

11 Ocak 2020

İkinci devre öncesi hazırlıklarına devam eden takımımız, bugün Türk Hava Yolları’yla hazırlık maçı oynadı. 

Milli takımlarıyla Olimpiyat Elemeleri’nde mücadele eden kaptanlarımız Yeon Koung Kim, Simge Şebnem Aköz ve milli smaçörümüz Hande Baladın haricinde tam takım çalışmalarını sürdüren kızlarımız, bir haftalık ara tatili sonrası geçtiğimiz hafta antrenman temposuna dönmüştü. 

Sırbistan’da Yılın Kadın Voleybolcusu seçilen ve Belgrad’da düzenlenen ödül törenine katılan Sırp yıldızımız Tijana Boskovic ve milli takım geniş kadrosunda kampa katılan Yasemin Güveli’nin aramıza dönmesiyle birlikte takım çalışmalarına devam eden takımımız, bireysel ve toplu teknik antrenmanların yanı sıra kuvvet çalışmalarıyla hazırlıklara devam ediyor. 

Milli takımdaki üç oyuncumuz Kim, Simge ve Hande’nin yer almadığı bu süreçte altyapı takımlarımızdan takviye olarak libero Aybüke Çetinay ve pasör çaprazı Pelin Eroktay da takımımızla antrenmanlara katılıyor.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Şampiyonlar Ligi’nde kayıpsız devam

22.01.2020

2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu dördüncü maçında Finlandiya ekibi LP Salo’yu ağırlayan Eczacıbaşı VitrA, yoluna dörtte dört yaparak devam ediyor.

Kaptanımız Yeon Koung Kim’in sağlık durumuyla ilgili açıklama

21.01.2020

Olimpiyat Elemeleri’nde sakatlanan Kaptanımız Yeon Koung Kim’in, İstanbul’a döndükten sonra başlayan tedavi süreci devam ediyor. Geçmiş olsun Kaptan!

Şampiyonlar Ligi’nde rakibimiz Salo

20.01.2020

2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu dördüncü maçında Finlandiya ekibi LP Salo’yu ağırlayacak olan takımımız, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

E-BÜLTEN