Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri başlıyor

01 Ağustos 2019

Kulübümüzden Simge Aköz, Hande Baladın, Yeon Koung Kim, Tijana Boskovic ve Natalia Pereira’nın mücadele edeceği 2020 Tokyo Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri başlıyor.

Milli Takımımızın 2019 yazında Milletler Ligi ile başlayan yoğun temposunda önemli bir rol oynayan Simge Aköz ve Hande Baladın, Kıtalararası Olimpiyat Elemeleri’nde Çin’in Ningbo şehrinde gerçekleşecek olan B Grubu maçlarında sırasıyla Almanya, Çekya ve Çin ile mücadele edecek. Grubunu birinci sırada tamamlayacak olan ülke, 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’na doğrudan katılma hakkı elde edecek.

Simge ve Hande’nin de yer aldığı Milli Takımımızın maçları TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak.

02 Ağustos 2019

TSİ 15.00 Türkiye – Almanya

03 Ağustos 2019

TSİ 10.00 Türkiye – Çek Cumhuriyeti

04 Ağustos 2019

TSİ 15.00 Çin – Türkiye

2012 Londra Olimpiyatları’nda ‘En Değerli Oyuncu’ seçilen ve Kore Milli Takımı’nı bir kez daha olimpiyatlara taşımak isteyen smaçörümüz Yeon Koung Kim ise E Grubu’nda sırasıyla Rusya, Kanada ve Meksika’yla karşılaşacak. 

02 Ağustos 2019

TSİ 17.00 Kore - Kanada

03 Ağustos 2019

TSİ 17.00 Kore - Meksika

04 Ağustos 2019

TSİ 20.00 Rusya – Kore

2016 Rio Olimpiyatları’nda final oynayan ve son Dünya Şampiyonası’nda ‘En Değerli Oyuncu’ seçilen genç yıldızımız Tijana Boskovic, A Grubu’nda sırasıyla Tayland, Porto Riko ve Polonya ile karşılaşacak.

02 Ağustos 2019

TSİ 18.00 Sırbistan - Tayland

03 Ağustos 2019

TSİ 18.00 Sırbistan – Porto Riko

04 Ağustos 2019

TSİ 21.30 Sırbistan – Polonya

Önümüzdeki sezon takımımıza katılacak olan Natalia Pereira ise kaptanı olduğu Brezilya Milli Takımı’nın D Grubu’ndaki olimpiyat vizesi mücadelesinde önemli bir rol oynayacak.

01 Ağustos 2019

TSİ 20.15 Brezilya - Kamerun

02 Ağustos 2019

TSİ 20.15 Brezilya - Azerbaycan

03 Ağustos 2019

TSİ 16.00 Brezilya – Dominik Cumhuriyeti

Haberi Paylaş

Son Haberler

Eczacıbaşı VitrA, Dünya İkincisi

08.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası finalinde Imoco Volley Conegliano’ya 3-1 mağlup olan Eczacıbaşı VitrA, turnuvayı gümüş madalyayla tamamladı.

Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Finaldeyiz

07.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçında Igor Gorgonzola Novara’yı 3-2 yenen takımımız, adını üçüncü kez Dünya Şampiyonası finaline yazdırdı.

Yarı Finaldeyiz

06.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu üçüncü maçında Guangdong Evergrande’yi 3-0 mağlup eden takımımız, grubu ikinci tamamlayarak yarı finale yükseliyor.

E-BÜLTEN