Açıklama

21 Mart 2020

Eczacıbaşı Spor Kulübü olarak, ülkemizde de görülen korona virüs (COVID-19) salgınının yayılmasını önlemek adına, tüm ekibimizin ve çevremizde bulunan tüm bireylerin sağlığını ve güvenliğini korumak için birtakım önlemler aldık.

Bu önlemler kapsamında; sahamızı, fitness salonumuzu, soyunma odalarımızı, teknik ve idari personel ofislerini profesyonel ekip desteğiyle dezenfekte etmiş, kulübümüzün çeşitli noktalarına el dezenfektanları yerleştirmiş, aynı zamanda birçok genç sporcuyu bir araya getiren spor okulu aktivitelerimizi durdurmuş bulunmaktayız.

Bilgilerinize sunarız.

Gerekli önlemleri alarak bu süreci birlikte aşacağımıza inanıyor, sağlıklı günlerde yeniden bir arada olmayı diliyoruz.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Pass the Time – 3. Bölüm: Lauren Gibbemeyer

07.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimize Lauren Gibbemeyer’la devam ediyoruz.

Pass the Time - 2. Bölüm: Beyza Arıcı

02.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin bu bölümünde Beyza Arıcı’yı dinledik.

Pass the Time - 1. Bölüm: Yeon Koung Kim

30.03.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin ilk bölümünde kaptanımız Yeon Koung Kim’i dinledik.

E-BÜLTEN