Kupa Voley basın toplantısı düzenlendi

21 Mart 2019

AXA Sigorta Kupa Voley finalleri öncesi İzmir’de Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından basın toplantısı düzenlendi.

Finallere katılan takımların kaptanlarının yer aldığı toplantıya çok sayıda basın mensubu ilgi gösterdi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve TVF Danışmanı Neslihan Demir Güler’in yaptıkları konuşmalarla başlayan toplantıda, sırasıyla takım kaptanları da söz aldı.

Kaptanımız Jordan Larson, “Burada olmaktan çok mutluyuz. Bu organizasyon için TVF’ye teşekkür ederiz. Tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

“21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü” dolayısıyla toplantıda aramızda bulunan özel voleybol severler kaptanlara çiçek takdim ettikten sonra, toplu fotoğraf çekimi düzenlendi.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Yaz Röportajları: Gamze Kılıç

12.07.2019

Takımımızla ikinci sezonuna hazırlanan tecrübeli pasörümüz Gamze Kılıç, Yaz Röportajları serisinde bu hafta konuğumuz oldu.

Gururumuzsunuz Küçükler!

07.07.2019

U16 Küçük Kızlar Balkan Şampiyonası’nda finalde Sırbistan’ı 2-0’dan geriden gelerek mağlup eden 16 Yaş Altı Küçük Kız Milli Takımımız, Balkan Şampiyonu oldu.

Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor

03.07.2019

Milli Takımımızdan Simge Şebnem Aköz, Hande Baladın ve Yasemin Güveli ile Brezilya Milli Takımı’nda kaptan Natalia Zilio Pereira’nın yer alacağı 2019 FIVB Voleybol Milletler Ligi Finalleri bugün başlıyor.

E-BÜLTEN