Natalia Pereira: “Bu tarz durumlarla başa çıkabileceğimizi kanıtladık” [Video]

20 Kasım 2019

Dün elde ettiği 26 sayıyla göz kamaştıran Brezilyalı smaçörümüz Natalia Pereira, 2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu’nda elde ettiğimiz Fenerbahçe Opet galibiyetini değerlendiriyor. 

“Ligde oynadığımız maç da 3-2 bitmişti. Fenerbahçe’nin zor bir rakip olduğunun farkındaydık bu yüzden maçı set kaybetmeden bitirmek tabii ki zor olurdu. Üçüncü sette kontrolü biraz kaybetmemizle birlikte geri dönmeyi başardılar. 

 Önemli olan bu tarz durumlarla başa çıkabileceğimizi kendimize kanıtlamış olduk. Belki sahadan üç puanla ayrılamadık ama iki puan elde etmiş olmamız da çok iyi. Gruptaki ilk maçtan galip gelmek hiçbir zaman kolay değildir. Takım arkadaşlarımı kutluyorum. Umarım bu performansımızı sürdürürüz çünkü çok çalışıyoruz. Emeklerimizin karşılığını galibiyetle almak mutluluk verici.”
 

Haberi Paylaş

Son Haberler

Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Finaldeyiz

07.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası yarı final maçında Igor Gorgonzola Novara’yı 3-2 yenen takımımız, adını üçüncü kez Dünya Şampiyonası finaline yazdırdı.

Yarı Finaldeyiz

06.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu üçüncü maçında Guangdong Evergrande’yi 3-0 mağlup eden takımımız, grubu ikinci tamamlayarak yarı finale yükseliyor.

Galibiyetle yola devam

04.12.2019

2019 FIVB Dünya Kulüpler Şampiyonası A Grubu ikinci maçında Itambe Minas’ı 3-0 mağlup eden takımımız, yoluna galibiyetle devam ediyor.

E-BÜLTEN