Şampiyon Küçükler Başkanımızı ziyaret etti

01 Haziran 2019

U15 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Küçük Kız Takımımız, kupayı Başkanımız Faruk Eczacıbaşı’nın Kanyon ofisinde verdiği davetle kutladı.

Başkanımız, küçüklerimizin ve altyapı teknik kadrosunun yer aldığı davette, “Bizlere çok güzel bir hikâye yaşattınız. Hepinizi içtenlikle tebrik ediyorum. Eminim ki çok daha büyük başarılara imza atacaksınız” sözleriyle şampiyonları kutladı ve oyuncularına parlak geleceklerine olabildiğince fazla hikâye doldurmalarını öğütledi. 

Ardından takım kaptanı Defne Bayatlı şampiyonluğu birinci ağızdan aktardı:

"Turnuva boyunca her şeyimizi vererek oynadık. Final maçında ne olursa olsun birbirimize destek çıkacağımıza, terimizin son damlasına kadar savaşacağımıza dair birbirimize söz verdik. Maç başladığında biraz heyecanlıydık. 'Eczacıbaşı' armasını taşımak bizim için çok büyük bir onur ve böyle bir finalde bunu kaldırmak kolay değildi. 2-0 geriye düştük ama yılmadık. 'Bunu başaracağız, bu sene şampiyon biziz ve bu gururu tüm camiaya yaşatacağız' dedik ve inanılmaz bir geri dönüşle şampiyon olmayı başardık".

Haberi Paylaş

Son Haberler

Mutlu Bayramlar!

23.05.2020

Sevdiklerinizle, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi dileriz.

Baş antrenörümüz Marco Motta, CEV’in “Debate” programına katıldı

23.05.2020

CEV'in resmi YouTube sayfasında yayınlanan videoda, son 20 yılın Şampiyonlar Ligi’nde mücadele etmiş Avrupalı olmayan en iyi beş oyuncusu belirlendi.

Melisa Memiş, Eczacıbaşı VitrA'da!

21.05.2020

2020-2021 sezonu kadrosuna genç isimler katan kulübümüz, Melisa Memiş’i renklerine bağladı.

E-BÜLTEN