Şampiyon Küçükler Başkanımızı ziyaret etti

01 Haziran 2019

U15 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Küçük Kız Takımımız, kupayı Başkanımız Faruk Eczacıbaşı’nın Kanyon ofisinde verdiği davetle kutladı.

Başkanımız, küçüklerimizin ve altyapı teknik kadrosunun yer aldığı davette, “Bizlere çok güzel bir hikâye yaşattınız. Hepinizi içtenlikle tebrik ediyorum. Eminim ki çok daha büyük başarılara imza atacaksınız” sözleriyle şampiyonları kutladı ve oyuncularına parlak geleceklerine olabildiğince fazla hikâye doldurmalarını öğütledi. 

Ardından takım kaptanı Defne Bayatlı şampiyonluğu birinci ağızdan aktardı:

"Turnuva boyunca her şeyimizi vererek oynadık. Final maçında ne olursa olsun birbirimize destek çıkacağımıza, terimizin son damlasına kadar savaşacağımıza dair birbirimize söz verdik. Maç başladığında biraz heyecanlıydık. 'Eczacıbaşı' armasını taşımak bizim için çok büyük bir onur ve böyle bir finalde bunu kaldırmak kolay değildi. 2-0 geriye düştük ama yılmadık. 'Bunu başaracağız, bu sene şampiyon biziz ve bu gururu tüm camiaya yaşatacağız' dedik ve inanılmaz bir geri dönüşle şampiyon olmayı başardık".

Haberi Paylaş

Son Haberler

2019-2020 Sezonunda İlk Gün

19.08.2019

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren oyuncularımız, baş antrenörümüz Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

Yaz Röportajları: Ergül Eroğlu [Video]

09.08.2019

Yaz Röportajları’nın son bölümünde yeni transferlerimizden tecrübeli orta oyuncu Ergül Eroğlu’nu yakından tanıdık.

Hande Baladın: "Olimpiyatlar 12 yaşımdan beri hayalim!"

04.08.2019

Milli Takımımızın, olimpiyat biletini kapmak için Çin ile oynayacağı maça az bir süre kala, genç smaçörümüz Hande Baladın’ın elemeler öncesi Eurosport Türkiye’ye verdiği röportajı hatırlayalım.

E-BÜLTEN