Şampiyon Küçükler Başkanımızı ziyaret etti

01 Haziran 2019

U15 kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Küçük Kız Takımımız, kupayı Başkanımız Faruk Eczacıbaşı’nın Kanyon ofisinde verdiği davetle kutladı.

Başkanımız, küçüklerimizin ve altyapı teknik kadrosunun yer aldığı davette, “Bizlere çok güzel bir hikâye yaşattınız. Hepinizi içtenlikle tebrik ediyorum. Eminim ki çok daha büyük başarılara imza atacaksınız” sözleriyle şampiyonları kutladı ve oyuncularına parlak geleceklerine olabildiğince fazla hikâye doldurmalarını öğütledi. 

Ardından takım kaptanı Defne Bayatlı şampiyonluğu birinci ağızdan aktardı:

"Turnuva boyunca her şeyimizi vererek oynadık. Final maçında ne olursa olsun birbirimize destek çıkacağımıza, terimizin son damlasına kadar savaşacağımıza dair birbirimize söz verdik. Maç başladığında biraz heyecanlıydık. 'Eczacıbaşı' armasını taşımak bizim için çok büyük bir onur ve böyle bir finalde bunu kaldırmak kolay değildi. 2-0 geriye düştük ama yılmadık. 'Bunu başaracağız, bu sene şampiyon biziz ve bu gururu tüm camiaya yaşatacağız' dedik ve inanılmaz bir geri dönüşle şampiyon olmayı başardık".

Haberi Paylaş

Son Haberler

Milletler Ligi’nde beşinci ve son hafta

18.06.2019

2019 Milletler Ligi’nde Finallere kalmayı garantileyen Milli Takımımız, beşinci ve son haftada Ankara’da ev sahipliği yapacak.

Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası başlıyor

18.06.2019

Kızlarımız, 18-24 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan Genç Kızlar Türkiye Şampiyonası’nın ilk maçında bugün Beşiktaş ile karşılaşacak.

Milletler Ligi’nin dördüncü haftasında oyuncularımız

16.06.2019

Milletler Ligi’nde son haftaya girmeden önce oyuncularımızın öne çıkan performanslarına bir göz atalım.

E-BÜLTEN