Şampiyonlar Ligi’nde rakibimiz Salo

20 Ocak 2020

2020 CEV Şampiyonlar Ligi A Grubu dördüncü maçında Finlandiya ekibi LP Salo’yu ağırlayacak olan takımımız, hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

  • A Grubu'nun ilk üç maçında sırasıyla Fenerbahçe Opet’i 3-2 ve LP Salo ile Budowlani Lodz takımlarını 3-0 yenen takımımız, 8 puanla grubunda lider konumda.
  • İlk üç maçta, takımca sergilediğimiz üstün blok performansıyla hanesine toplam 39 sayı yazdırmayı başaran kızlarımız, set başına 3.5 blok ortalamasıyla bu alanda ilk üç takım arasında yer alıyor. 

Maç Öncesi Görüşler

Eş kaptanımız Simge Şebnem Aköz, maç öncesi görüşlerini “Öncelikle yeniden takımımla bir arada olmak beni çok heyecanlandırıyor. Takım arkadaşlarım sezon arasında iyi bir hazırlık dönemi geçirdi. Maçsız geçen uzun bir aradan sonra takımca iyi bir performans sergilemeye ve bunun bir sonucu olarak Şampiyonlar Ligi serüvenimize iyi bir sonuçla devam etmeye odaklanmış durumdayız” diye aktardı.

Konuk ekipten smaçör Anu Ennok ise görüşlerini, “Dünyanın en iyi takımlarından biriyle oynayacağız ve onlara iyi bir mücadele yaşatmaya hazırız” diye belirtti. 

Maç Bilgileri

LP Salo ile oynayacağımız Şampiyonlar Ligi karşılaşması, 22 Ocak Çarşamba günü, saat 17:30’da, Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak. 

Mücadele, Spor Smart ekranlarından naklen yayınlanacak. Maçı yurtdışında izlemek isteyen takipçilerimiz, CEV’in resmi voleybol platformu olan EuroVolley TV sitesinden detaylı bilgiye ulaşabilir.

Biletler için https://www.biletway.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Son Haberler

Pass the Time – 3. Bölüm: Lauren Gibbemeyer

07.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimize Lauren Gibbemeyer’la devam ediyoruz.

Pass the Time - 2. Bölüm: Beyza Arıcı

02.04.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin bu bölümünde Beyza Arıcı’yı dinledik.

Pass the Time - 1. Bölüm: Yeon Koung Kim

30.03.2020

Dünyaca korona virüsle mücadele ettiğimiz şu dönemde, sahalardan uzak kalan profesyonel bir voleybolcu evinde bir günü nasıl geçirir? Yazı dizimizin ilk bölümünde kaptanımız Yeon Koung Kim’i dinledik.

E-BÜLTEN