Yaz Röportajları: Gamze Kılıç

12 Temmuz 2019

Takımımızla ikinci sezonuna hazırlanan tecrübeli pasörümüz Gamze Kılıç, Yaz Röportajları serisinde bu hafta konuğumuz oldu.

2019-2020 sezonu yaz çalışmaları kapsamında antrenmanlarını sürdüren pasörümüz Gamze Kılıç, gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbette bizlere baş antrenörümüz Marco Motta ile ilk sezonundaki tecrübelerinden ve turuncu-beyazlı formayla geçireceği ikinci sezon öncesi hislerinden bahsederken, günlük hayatından da detaylar aktardı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nü evi gibi gördüğünü dile getiren Gamze, kendisini “keyifli, istekli ve azimli bir sezonun” beklediğine inanıyor. Kulüpteki büyük ailesinin ve kendisi gibi profesyonel bir voleybolcu olan eşinin de desteğiyle hedeflerine ulaşmak isteyen Gamze, pasör kimliğinin yanı sıra sosyal hayatından ve doğduğu şehir olan İzmir’le ilgili özlediği üç şeyden bahsetmeyi de ihmal etmiyor.

Gamze’yi yakından tanımak isteyenler röportajın tamamını aşağıdaki YouTube linkinden ve Instagram TV kanalımızdan takip edebilir.

 

 

Video credit: tykhe.co

Haberi Paylaş

Son Haberler

U19'a altyapımızdan dört oyuncu

10.07.2020

Kulübümüz altyapısından dört sporcu, 19 Yaşaltı Kız Milli Takım aday kadrosuna çağrıldı.

O Anlar - 1. Bölüm [Video]

28.06.2020

Voleybol tarihimizden akılda kalan anları konuşacağımız serinin ilk bölümünde, konuklarımız Simge Aköz ve Hande Baladın.

Vefat ve Başsağlığı

24.06.2020

Oyuncumuz Fatma Yıldırım’ın babasının vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız.

E-BÜLTEN