Yaz Röportajları: Gamze Kılıç

12 Temmuz 2019

Takımımızla ikinci sezonuna hazırlanan tecrübeli pasörümüz Gamze Kılıç, Yaz Röportajları serisinde bu hafta konuğumuz oldu.

2019-2020 sezonu yaz çalışmaları kapsamında antrenmanlarını sürdüren pasörümüz Gamze Kılıç, gerçekleştirdiğimiz keyifli sohbette bizlere baş antrenörümüz Marco Motta ile ilk sezonundaki tecrübelerinden ve turuncu-beyazlı formayla geçireceği ikinci sezon öncesi hislerinden bahsederken, günlük hayatından da detaylar aktardı.

Eczacıbaşı Spor Kulübü’nü evi gibi gördüğünü dile getiren Gamze, kendisini “keyifli, istekli ve azimli bir sezonun” beklediğine inanıyor. Kulüpteki büyük ailesinin ve kendisi gibi profesyonel bir voleybolcu olan eşinin de desteğiyle hedeflerine ulaşmak isteyen Gamze, pasör kimliğinin yanı sıra sosyal hayatından ve doğduğu şehir olan İzmir’le ilgili özlediği üç şeyden bahsetmeyi de ihmal etmiyor.

Gamze’yi yakından tanımak isteyenler röportajın tamamını aşağıdaki YouTube linkinden ve Instagram TV kanalımızdan takip edebilir.

 

 

Video credit: tykhe.co

Haberi Paylaş

Son Haberler

2019-2020 Sezonunda İlk Gün

19.08.2019

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren oyuncularımız, baş antrenörümüz Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

Yaz Röportajları: Ergül Eroğlu [Video]

09.08.2019

Yaz Röportajları’nın son bölümünde yeni transferlerimizden tecrübeli orta oyuncu Ergül Eroğlu’nu yakından tanıdık.

Hande Baladın: "Olimpiyatlar 12 yaşımdan beri hayalim!"

04.08.2019

Milli Takımımızın, olimpiyat biletini kapmak için Çin ile oynayacağı maça az bir süre kala, genç smaçörümüz Hande Baladın’ın elemeler öncesi Eurosport Türkiye’ye verdiği röportajı hatırlayalım.

E-BÜLTEN