Yaz Röportajları: Saliha Şahin [Video]

23 Temmuz 2019

Kadromuza yeni katılan genç smaçörümüz Saliha Şahin’i kendisinden dinleyin!

1998 doğumlu genç smaçörümüz Saliha Şahin, 2018-19 sezonu başında kulübümüze gelmiş, altyapısını geçirdiği Karayolları Spor Kulübü'nde bir sezon kiralık oynamıştı. Bu sezonla birlikte turuncu-beyazlı formayı ilk defa giyecek olan Saliha, yeni sezon için oldukça heyecanlı. Çocukluğundan beri hayal ettiği yerde olduğunu belirten Saliha Şahin, kulübümüzde kendini her yönden geliştirmek için harika bir fırsatı olduğuna inanıyor. 

Röportajda genç yeteneği profesyonel hayatından en sevdiği süper kahramana kadar yakından tanıma fırsatı bulacaksınız. 

Saliha Şahin kimdir?

Karayolları altyapısından yetişip 2018’de Eczacıbaşı VitrA’ya katılan 1998 doğumlu genç smaçör Saliha Şahin, 2017-18 sezonunda Karayolları takımında kiralık olarak yer aldı.

Altyapı Milli Takımları’nın formasını da giyen Saliha, U20 Dünya dördüncülüğü ve U23 Dünya Şampiyonluğu dereceleri elde etti. Saliha aynı zamanda, geçtiğimiz sene FIVB Voleybol Milletler Ligi’ni ikinci bitiren milli takımımızın geniş kadrosunda yer aldı.

 

Video credit: tykhe.co

Haberi Paylaş

Son Haberler

2019-2020 Sezonunda İlk Gün

19.08.2019

Yeni sezon öncesi dokuz haftalık yaz çalışmalarını geride bıraktıktan sonra kısa bir ara veren oyuncularımız, baş antrenörümüz Marco Motta’nın katılımıyla birlikte bugün resmi olarak 2019-2020 sezonu öncesi hazırlıklarına başladı.

Yaz Röportajları: Ergül Eroğlu [Video]

09.08.2019

Yaz Röportajları’nın son bölümünde yeni transferlerimizden tecrübeli orta oyuncu Ergül Eroğlu’nu yakından tanıdık.

Hande Baladın: "Olimpiyatlar 12 yaşımdan beri hayalim!"

04.08.2019

Milli Takımımızın, olimpiyat biletini kapmak için Çin ile oynayacağı maça az bir süre kala, genç smaçörümüz Hande Baladın’ın elemeler öncesi Eurosport Türkiye’ye verdiği röportajı hatırlayalım.

E-BÜLTEN