1991 doğumlu Birsen Bora, 2014 yılında Kocaeli Üniversitesi Beden Eğitimi Öğretmenlik Bölümünü bitirdikten sonra 2022 yılında ikinci üniversitesini okuyarak Spor Yöneticiliği bölümünden mezun oldu.
Antrenörlük kariyerine 2009 yılında Eczacıbaşı Spor Kulübü'nde başlayan Bora, 2016-2022 yılları arasında Minik ve Midi Kız Takımları sorumluluğunu ve 2019-2022 yılları arasında Küçük Kız Takım antrenörlüğü görevi yapmıştır. 4.Kademe Baş Antrenörlük belgesini aynı yılda elde etmiştir.
2022 yılından itibaren Eczacıbaşı Spor Kulübü Altyapı İdari Sorumlusu olarak görev almakta ve halen görevini sürdürmektedir.
M. Taha Altınöz 1990 yılında İstanbul’da doğmuştur. Lisans eğitimini bilgisayar öğretmenliği bölümünde tamamlamış, yüksek lisansında bilgisayar mühendisliği üzerine devam etmiştir.
2004-2012 yılları arasında altyapı ve birinci liglerde voleybol oynamış, 2010-2012 yılları arasında milli takımda yer almıştır.
Sırasıyla dört sezon arka arkaya Es Voleybol, Vakıfbank ve Galatasaray ‘da Yardımcı ve Baş antrenör olarak görev yapmıştır. Antrenörlük kariyerinde toplam 2 Türkiye 2.liği, 3 Türkiye Şampiyonluğu yaşamıştır.
Altınöz, 2022 – 2023 sezonu itibariyle kulübümüzde halen altyapı antrenörü olarak görev yapmaktadır.
1988 İsviçre doğumlu Selim Kaynak, İstanbul Üniversitesi
Alman Dili Edebiyatı ve Almanca Öğretmenliği bölümü mezunu oldu.
2015-2018 yılları arasında Vakıfbank Spor Kulübü’nde altyapı
ve istatistik antrenörü olarak görev yaptı. 2017-2022 yılları arasında
Türk Hava Yolları Spor Kulübü ve Kuzeyboru Spor Kulübü’nde istatistik antrenörlüğü
yaptı.
2022-2023 Sezonunda, Kadınlar 1. Lig Edremit Belediyesi
Altınoluk Spor Kulübü’nde yardımcı antrenör olarak görevliydi. Antrenörlük
süresi içerisinde, Paravolley Avrupa Şampiyonası ve U17 Balkan Şampiyonası
organizasyonlarında CEV’in istatistik görevinde bulunmuştur
Kaynak, 2023-2024 sezonu itibariyle kulübümüzde Midi Takım
Baş Antrenörü olarak görev almaktadır.
1989 yılında Adana’da doğan Berivan Beril Kılıç 2011 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu’ndan mezun oldu. 2015 yılında İstanbul Üniversitesi Spor Hekimliği ABD dalında Egzersiz Fizyolojisi yüksek lisans programını tamamladı. Şu anda Marmara Üniversitesi’nde Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bölümü’nde doktora eğitimine devam etmektedir.
2012-2018 yılları arasında Galatasaray Spor Kulübü, İstanbul Üniversitesi, Yakındoğu Üniversitesi ve A Milli Kadın Basketbol takımlarında fizyoterapist olarak görev aldı. 2021 yılından itibaren kulübümüzde fizyoterapist olarak çalışmaktadır.
1997 doğumlu, Hacettepe Üniversitesi Spor bilimleri
fakültesinde Egzersiz ve Spor / Antrenörlük eğitimi bölümünde lisans eğitimini
tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Spor bilimleri fakültesinde Hareket ve
Antrenman Bilimi alanında yüksek lisans yaptı.
Antrenörlük kariyerine 2015 yılında Ankara Fabrika Voleybol
ile başladıktan sonra sırasıyla Halkbank, Karayolları, PTT, Anatolya Turkuaz,
Eczacıbaşı Geleceğe Smaç kulüplerinin altyapı takımlarında antrenörlük
yaptıktan sonra son olarak Eczacıbaşı Spor Kulübü Altyapı takımlarında
kondisyoner ve alan antrenörü (3. Kademe Kıdemli Antrenör) olarak
çalışmaktadır.
1993 yılında İstanbul’da doğan Ece Ünlü Özyeğin Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezun olup, Kadir Has Üniversitesi’nde Spor ve Sağlık Psikolojisi üzerine yüksek lisans programını tamamladı. FEPSAC (European Federation of Sport Psychology) tarafından Uygulamalı Spor Psikolojisi alanında uzman (SASP-FEPSAC) ünvanına sahip oldu. Acıbadem Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak görev yapmaktadır.
2017 yılından beri Mentalift ekibiyle beraber çalışmalarını sürdürmektedir. 2019 yılında beri halen kulübümüzde spor psikoloğu olarak görev yapmaktadır.